alexa

banner912

banner766

Demirkol’dan EsEs’e çözüm önerisi

Spor Yorumcusu Mehmet Demirkol, NTV Spor’daki canlı yayında Eskişehirspor’un içinde bulunduğu sıkıntı sürecin nedenlerinin ortaya çıkarılması için çözüm önerilerinde bulundu. Demirkol, dikkat çekici ifadeler kullandı.

Spor 29.11.2017, 15:18 09.01.2020, 04:55 ABONE OL: google news
Demirkol’dan EsEs’e çözüm önerisi

Eskişehir Ekspres

Eskişehirspor’un Türk futbolu için değerli bir marka olduğunun altını çizerek sözlerine başlayan Demirkol “Bu Eskişehirspor’un başına acaba ne gelmiş. Bir hesapları çıkarırsın. Bu Tarık Çamdal’dan alınan para nereye gitmiş. Alper Potuk’tan alınan para nereye gitmiş” dedi.

Siyah Kırmızılı kulübün Alper Potuk, Veysel Sarı, Erkan Zengin ve Tarık Çamdal gibi transferlerden yaklaşık 70 milyon lira civarında bir para kaynağı elde ettiğini ifade eden Demirkol “Bu rakamlar biraz daha fazla bile olabilir. Söylenene bakılırsa Eskişehirspor’un 200 milyon lira borcu ve kasasında da sıfır lirası var. 100 milyon lira transfer geliri var. Onun dışında başka gelirleri var. Bu hesapları birisi açacak bakacak. Sadece Eskişehirspor değil, Türk futbolunun tamamı kurtulur. Türk futbolunun derdi, tasası, her şeyi budur” diye konuştu.

Demirkol, yabancı oyuncu kuralı konusuna da değinerek “Bugünkü yabancı oyuncu, yerli oyuncu lobisinin de amacı bu işi büyütmektir. Sayın Cumhurbaşkanı’na soruyorlar. Diyorlar ki; Türk oyuncular oynasın, yabancılar oynamasın değil mi? Şimdi Cumhurbaşkanı ne diyecek? Yok efendim Almanlar mı oynasın diyecek. İşi bu mu adamın. Ya sizi oraya niçin getirdi? Bu işleri planlayın diye. Neyin doğru olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu transfer lobisinin çalışmaları bizi bu hale getirdi. Bizde sürekli niye hoca değişiyor? Çok transfer olsun diye” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 19 Eylül 2021
İmsak 05:07
Güneş 06:32
Öğle 12:58
İkindi 16:29
Akşam 19:15
Yatsı 20:34

Gelişmelerden Haberdar Olun

@