banner766

Eskişehir'de geleceğin sporcuları için önemli anlaşma

Eskişehir'de eğitim-öğretim gören ve Eskişehirspor alt yapısı ile okul takımlarında bulunan öğrenciler için önemli bir anlaşma sağlandı. Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ve Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören imzaları attı.

Spor 19.11.2020, 14:12 20.11.2020, 16:37
Eskişehir'de geleceğin sporcuları için önemli anlaşma

Eskişehir Valiliği'nde düzenlenen imza töreninde konuşan Vali Erol Ayyıldız "Türk futboluna çok değerli futbolcular kazandıran, Anadolu’ya şampiyonluk kupası getiren ilk takım olan Kırmızı Şimşekler’in, yani Eskişehirspor’umuzun bundan sonra da değerli sporcular yetiştireceğine yürekten inanıyorum.” dedi.

Anlaşma ile ne hedefleniyor?

Eskişehir'de eğitim-öğretim gören ve Eskişehirspor alt yapısı ile okul takımlarında bulunan öğrenciler için yapılan anlaşma ile çocuk ve gençlerin, bedensel ve zihinsel gelişimine olumlu katkılar sunulması hedefleniyor. Bu çalışmanın aynı zamanda çocukların boş zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirmelerine de imkân tanıyacağını belirten Vali Ayyıldız, Müdür Cırıt ve Başkan Akgören’e teşekkür ederek iyi dilek ve temennilerde bulundu.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 01 Aralık 2020
İmsak 06:23
Güneş 07:52
Öğle 12:52
İkindi 15:20
Akşam 17:41
Yatsı 19:05
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@