Eskişehirli Sangare, Lucescu'dan davet bekliyor

Eskişehirli bir anne ve Gineli bir babadan dünyaya gelen Nazım Sangare, Türkiye A Milli Takım'ından davet beklediğini belirtirken, "İki yıl içerisinde çağrılmazsam Gine'nin teklifini düşüneceğim" açıklamasında bulundu.

Eskişehirli Sangare, Lucescu'dan davet bekliyor

Antalyaspor'da forma giyen 24 yaşındaki futbolcu Nazım Sangare, en büyük hedefinin ay-yıldızlı formayı giymek olduğunu söyledi. A Milli Takım'dan davet beklediğini ifade eden sağ bek oyuncusu, Gine'den gelen teklifi reddettiğini ifade etti. Radyospor'a konuşan Nazım Sangare'nin milli takımla ilgili ''En büyük hedefim A Milli Takım formasını giymek. Türk Milli Takımı'na çağrılmak istiyorum. Türk Milli Takım formasını giymek en büyük arzum. Gine Milli Takımı beni çağırdı, onlardan zaman istedim. Tekliflerini kabul etmedim. Türk Milli Takımı için Gine'nin teklifini nazikçe reddettim. 2 yıl içerisinde çağrılmazsam da Gine'nin teklifini düşüneceğim'' diye konuştu. 

"Marcelo'yu örenk alıyorum"Öte yandan örnek aldığı ismin Real Madrid forması giyen Marcelo olduğunu ifade eden Nazım Sangare, "Zor olsa da onun gibi olmak için çok çalışıyorum" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER