alexa

banner912

banner766

Eskişehirspor'da yeni hamle

Eskişehirspor'un düzlüğe çıkması için Başkan Halil Ünal ve yönetim çalışmalarını sıklaştırdı. Kulüp Başkanı Halil Ünal, Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde önemli açıklamalarda bulundu.

Spor 24.10.2018, 17:59 25.10.2018, 18:44 ABONE OL: google news
Eskişehirspor'da yeni hamle

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal’ın düzenlediği basın toplantısında, Sosyal İşlerden Sorumlu Asbaşkan Harun Adıgüzel, Taraftardan Sorumlu Asbaşkan Mete Yılmaz, Teknik Direktör Fuat Çapa, İdari Direktör Ayhan Taşçı, ETB Başkanı Murat Diri ile ETB yönetim kurulu üyeleri Mehmet Şimşek ve Erkan Koca hazır bulundu.

“Eskişehirspor hepimizin” diyerek sözlerine başlayan Başkan Ünal, “Kulübümüzün içinde bulunduğu mali sorunlar ne yazık ki devam ediyor. Bu sıkıntıdan kurtulmanın yolu, Süper Lig’e çıkmaktan geçiyor. Bizler, bunun için elimizden gelen mücadeleyi veriyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik kriz de, ne yazakki kulübümüzü olumsuz etkiliyor. Süper Lig’e çıkabilmek için sezon başında üst düzey bir kadroyu oluşturduk. Fakat, lisans tescil onayı alamadığımız için transferi açamadık. Altyapıdaki genç kardeşlerimiz ile mücadelemiz devam ediyor. Eskişehirspor hepimizin, büyük bir camia. Eskişehirspor’u yaşatabilmek için, Ocak ayına kadar büyük bir mücadele içine giriyoruz. Bunun için de, Yönetim Kurulu üyelerimizden Harun Adıgüzel, Mete Yılmaz, Kaan Ay, Hasan Tuç, Mehmet Kahya, Teknik Direktörümüz Fuat Çapa, ETB Başkanı Murat Diri ile ETB yönetim kurulu üyeleri Mehmet Şimşek, Erkan Koca’nın da içerisinde bulunduğu bir İcra Kurulu oluşturduk. Tüm şehri Eskişehirspor’a sahip çıkmaya davet ediyoruz. Birlik ve beraberlikle zor günleri aşabiliriz. Aksi takdirde Eskişehirspor yok olur.” dedi.

Öte yandan, Ocak ayı transfer döneminde transfer tahtamızın açılabilmesi için ilk ibranameleri veren eski Teknik Direktör Samet Aybaba ile eski yardımcı antrenör Güven Sabaz’a teşekkür eden Ünal, “Henüz imza vermeyen eski futbolcu ve teknik adamlarımızın da, Eskişehirsporumuzun yaşabilmesi ve varolabilmesi için aynı hassasiyeti göstermelerini bekliyoruz. Ayrıca, bu zor süreçte Kulübümüze destek olan Kongre üyemiz Gökhan Yıldırım’a da teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Mayıs 2021
İmsak 03:52
Güneş 05:36
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:13
Yatsı 21:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@