alexa

banner912

banner766

Hesabını soracağım

Eskişehirspor'da Olağanüstü Genel Kurul süreci ateşli bir şekilde devam ediyor. Çarşamba gerçekleştirilecek seçim öncesi Halil Ünal'dan yeni bir açıklama geldi. Ünal, "Genel Kurul'da bunun hesabını soracağım" diye bitirdiği sözlerinde, Samsun deplasmanına özel uçak kaldıracaklarını ancak Özeçoğlu'nun kendi programı nedeniyle bu taleblerinin reddedildiğini belirtti.

Spor 03.12.2017, 23:45 04.12.2017, 02:01 ABONE OL: google news
Hesabını soracağım

Ecem Firzeviç | Eskişehir Ekspres

Eskişehirspor'da Olağanüstü Genel Kurul bu Çarşamba gerçekleştirilecek. Seçim öncesi Sinan Özeçoğlu'nu eleştiren bir basın açıklaması yapan Halil Ünal, Eskişehirspor'un sahipsiz kalmayacağını yineledi.

TALEBİMİZİ REDDEDDİLER: Ünal, Samsunspor deplasmanında olmadıkları yönündeki eleştirilere de cevap verdi. Samsun deplasmanı için özel uçak kaldıracaklarını ancak Sinan Özeçoğlu'nun daha önce yaptığı program nedeniyle kendilerinden gelen talebin reddedildiğini açıkladı.

HESABINI SORACAĞIM: Kendisine yönelik iftira ve asparagas söylentilerin ortada dolaştığını ifade eden Halil Ünal, "Eskişehirspor’umuz ile alakalı tüm iftira ve karalamalara cevap ve görüşlerimi Genel Kurul’da hepinizin huzurunda belirterek, bu yapılanların hesabını soracağım" ifadelerini kullandı.

TAVSİYEM, KARARLI GELSİN: Geride kalan iki haftalık seçim döneminde EsEs'in marka değerinin zarar gördüğünün altını çizen Ünal, "Sinan Özeçoğlu'nun Çarşamba günü kongreye net ve kararlı gelmesi tavsiyemdir. Devam edecekse listesini açıklasın. Biz de gereken desteği verelim, devam etsin. Aksi bir durum söz konusu ise de onların beklediği olmayacağını bilmelidirler. Çünkü, Eskişehirspor sahipsiz ve umutsuz değildidir" dedi.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Nisan 2021
İmsak 04:41
Güneş 06:11
Öğle 13:03
İkindi 16:45
Akşam 19:45
Yatsı 21:09

Gelişmelerden Haberdar Olun

@