alexa

banner912

banner995

banner766

banner994

İşte Eskişehirspor'u bekleyen tehlikeler... Murat Diri tek tek sıralayıp çağrı yaptı

Eskişehirspor'da 28 Haziran'da devam edecek olağanüstü seçimli genel kurul öncesi Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, Siyah Kırmızılı takımı bekleyen tehlikeyi tek tek sıraladı ve önemli çağrıda bulundu.

Spor 14.06.2021, 12:01 15.06.2021, 13:51 ABONE OL: google news
İşte Eskişehirspor'u bekleyen tehlikeler... Murat Diri tek tek sıralayıp çağrı yaptı

"Şehrin ileri gelenlerinin bir bölümü "Yeni Eskişehirspor kurulsun bu takımı kimse kurtaramaz artık" diye hemfikir olmuş durumda.. Yara çok büyük kolay kapanacak gibi değil ama bakın hala direnmeye devam ediyoruz. Bir çok oyuncu TFF'de alacaklarını almaya başladı. Kulüp yaşadığı sürece herkes alacağını alır. Gelin imza verin, aksi halde Eskişehirspor kapanacak" diyen Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, Anadolu Yıldızı'nı bekleyen tehlikeyi sıraladı.

Diri, 350 milyon borcu olan ve lisanslı oyuncusu kalmayan Eskişehirspor'da 15 gün içinde alacaklılardan imza alınamaması durumunda tüm oyuncuların serbest kalacağını, transfer yasağını devam edeceğini, eksi 30 puan silme cezasının geleceğini, küme düşme cezası ile karşı karşıya kalınacağını ifade etti. 

ETB Lideri Diri şöyle konuştu;

"Yeni Eskişehirspor çalışmalarına başlayanlar Aday yok ve bu sorumluluğu kaldırabilecek kimse de yok. Divan kurulunun 15 günü var. Eğer imzalar toplanırsa bir yönetim kurulması için şehre çağrıda bulunacak... Eğer imzalar toplanmazsa 15 gün sonra kayyum atanacak. Belki insanlara inandırıcı gelmiyor ama "takım kapanıyor" diye "yönetim çıkmadı" diye "kayyum geliyor" diye x bir kişi gidip tesislerden TV buzdolabını alıyor. Batan geminin malları gibi bir ortam var. Alt yapıya bile transfer yasağı var ve alt yapı binası da yıkılmış durumda. Alt yapı binamız da artık yok. Durum çok kötü... Tüm alacaklı arkadaşlar inanın son 15 gün! Eğer imzalar toplanıp üzerine liste oluşmazsa kulüp kapanacak. Ve inanın imzaları toplamak kadar yönetim oluşturmak da çok zor. Herkes bu pandemi sürecinde ekonomik olarak çok etkilendi. Neredeyse herkesin işleri bozuk. Doğal olarak herkes önceliğini işine veriyor. Hepinizin bu kulüpte emeği var, hakkı var ama buradan sesimizi duyan herkes lütfen birbirine ulaşsın. Bir an önce imzaların toplanması lazım aksi halde hepimiz kahrolacağız. Eskişehirspor kapanıyor" 
 

Kaynak: www.eskisehirekspres.net
Yorumlar (1)
sabahattin 8 ay önce
Yeni eses en mantıklısı. Şu durumda kimse para veripte bu borcu yapanları kurtarmaz.
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 29 Ocak 2022
İmsak 06:38
Güneş 08:04
Öğle 13:15
İkindi 15:53
Akşam 18:16
Yatsı 19:38

Gelişmelerden Haberdar Olun

@