KOCA: ESES'İ YOK SAYAN YOK OLUR

Altes Tribün Lideri Erkan Koca, "Hiç bir siyasi parti hiç bir siyasetçi Eskişehir'de Eskişehirspor'u yok sayamaz. Yok sayarlarsa yok olurlar. Kim ki 31 Mart'a kadar Eskişehirspor'a kaynaklarla, projelerle gelirse Eskişehir 31 mart sonrası da onunla devam edecektir" dedi.

KOCA: ESES'İ YOK SAYAN YOK OLUR

Eskişehirspor'un taraftar gruplarından Altes'in tribün lideri Erkan Koca, dikkat çeken mesajlar verdi. 'Benim Oyum Eskişehirspor'a Kampanyası'na başladıklarında Eskişehirspor'un yanında olacak adaylarla beraber olacaklarını söylediklerini hatırlatan Koca "Benim Oyum Eskişehirspor Kampanyası'na başladığımızda 'Taraftar arasından bağımsız bir aday çıkarmayacağız. Hangi aday Eskişehirspor menfaatine proje, destek, kaynak yaratacaksa onunla beraber olacağız demistik. Bu bağlamda Eskişehirspor taraftarı da Eskişehirspor yönetim kurulu da başkanı da, başkan adaylarıyla görüşüp kaynak ve destek açısından fikir alışverişi yapabilir" dedi. 

"DESTEK OLMA ZAMANI GELDİĞİNDE...": Yapılabilecek bu görüşmelere muhalefet edenlerin olduğunu söyleyen Koca "Fakat bu görüşmelere dahi muhalefet olan kişiler zamanında 'Destek olsunlar' diye ortada gezinirken şimdi destek olma noktası geldiğinde eleştiri yapıyorlar" diyerek tepki gösterdi. Eskişehirspor'u yok sayan parti veya siyasetçinin taraftardan gerekli cevabı alacağını söyleyen Koca "Hiç bir siyasi parti hiç bir siyasetçi Eskişehir'de Eskişehirspor'u yok sayamaz. Yok sayarsalar yok olurlar. Bakıp göreceğiz. Kim ki 31 Mart'a kadar Eskişehirspor'a kaynaklarla projelerle gelecek, 31 mart sonrası da Eskişehir onunla devam edecektir" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER