banner766

Mesut Hoşcan'dan flaş kongre açıklaması

Eskişehirspor'da olağanüstü kongreye saatler kala eski başkanlardan Mesut Hoşcan'dan açıklama geldi. 'Mesut Hoşcan ve Arkadaşları' imzalı açıklamada Osman Taş ve Mustafa Topkaya'nın güç birliğine destek verildi.

Spor 29.05.2019, 23:53
Mesut Hoşcan'dan flaş kongre açıklaması

Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

"Şehrimizin en önemli markası, şanlı tarihi, camiası, büyük ve örnek taraftarıyla Anadolu'nun yıldızı olmuş Eskişehirsporumuz yarın olağanüstü bir kongreye daha gidiyor. Öncelikle bu kongrenin camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Bilinmelidir ki; Eskişehirspor'un yaşadığı en önemli sıkıntılar yanlış yönetim, aşırı borçlanma, birlik ve beraberliğimizin bozulması, kulübümüzü daha ileri taşıyacak olan enerjisinin, parasının doğru kullanılmamasıdır.

Bu kongre sürecinde Eskişehirspor Kulübü Başkanlığı için Sayın Osman Taş'ın ismi sıklıkla gündeme geldi ve gelmektedir. Açıklamaları, çalışmaları ile büyük bir heyecan ve gayret içinde olduğu görülmektedir.

Yine bir önceki kongrede başkan adayı olan, aday olduğu zaman ve sonrasında gösterdiği olgun, samimi tavır ve yaklaşımlarla büyük takdir gören Sayın Avukat Mustafa Topkaya'nın Sayın Osman Taş ile birlikte hareket etme kararı aldıklarına tanık olduk. Eskişehirspor kamuoyu tarafından heyecanla karşılanan bu birlikteliğin camiamıza faydalı olacağına ben ve arkadaşlarım da inanmaktayız.

Bu kapsamda eskiyle bağı olmayan, Eskişehirspor için yeni umutlara, projelere, yaklaşımlara sahip, birlikte hareket edecek ve şeffaf bir yönetim göstereceklerine inancım ile ben ve arkadaşlarım tarafından bu adaylık süreci desteklenmektedir.

Tüm camiamız da buna inanırsa her türlü zorluğun üstesinden geliriz"

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Eylül 2020
İmsak 05:21
Güneş 06:44
Öğle 12:54
İkindi 16:14
Akşam 18:53
Yatsı 20:11
Günün Anketi Tümü
Sizce Eskişehir halkı koronavirüse karşı bilinçlendi mi?
Sizce Eskişehir halkı koronavirüse karşı bilinçlendi mi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@