alexa

banner912

banner766

Sağlık-Sen'den EsEs'e tam destek

Eskişehirspor'da İcra Kurulu'nun başlatmış olduğu '7979 SMS' kampanyasına Sağlık-Sen Eskişehir Şubesi'nden destek geldi. Eskişehirspor'a yanında olmaya devam edeceklerinin altını çizen Sağlık-Sen Şube Başkanı Hüseyin Köksal, ''Sağlık-Sen ailesi olarak birlik ve beraberlik adına, yanlış düşüncelerin kırılması adına bu kampanyada 'biz de varız' diyoruz'' dedi.

Spor 21.11.2018, 12:27 24.11.2018, 13:09 ABONE OL: google news
Sağlık-Sen'den EsEs'e tam destek

Eskişehirspor için gerçekleştirilen kampanyaya destek veren Sağlık-Sen Şube Başkanı Hüseyin Köksal, “Eskişehirspor şehrimizin markası, gençliğimizin beraber yolda yürüme sebebi. Takım uzun süredir zor bir süreçten geçiyor. Biz de Sağlık-Sen ailesi olarak teşhisi koyduk tedaviyi beraber yapacağız diye söz vermiştik. Yeni bir kampanya 7979 kampanyasına destek veriyoruz. 3-5 kişinin uğraşıyla Eskişehirspor tutunmaya çalışıyor. Sağlık-Sen ailesi olarak birlik ve beraberlik adına, yanlış düşüncelerin kırılması adına bu kampanyada bizde varız diyoruz. Desteklerimiz devam edecek” diye konuştu.

‘Yetkilileri sık sık uyarıyoruz’: Eskişehirspor Genel Sekreteri Hasan Tuç ise, “Eskişehirspor zor günler geçiriyor hepimiz biliyoruz, sadece Eskişehirspor değil, Türk futbolu çok zor günler geçiriyor. Çok renkli bir şehrimiz var, şehrimizin markası Eskişehirspor’u ayakta tutma mücadelesini sürdürüyoruz. Transfer tahtasının açılması, borçlarımız gibi sorunlarımız var ama önceliğimiz takımımızın genel ihtiyaçları, topçularımızın borçları. Bu işi elbirliğiyle tabana yayarak, şehrin bütün dinamikleri ile başarabiliriz diye düşünüyorum. Bu anlamda bu ziyaretleri çok önemsiyoruz. Bu sinerji sayesinde daha büyük destekler gelecektir. Yerel yönetimler, belediyeler bu işin içinde olmalı, yine siyasiler gerek iktidar gerek muhalefet parti temsilcileri, milletvekilleri bu işin içinde olmalı. Eskişehirspor’u kaybedersek hepimizin morali sıfır olacak. Yaptığımız siyasetin belediyeciliğin hepimize yansıyacak bir olay. Eskişehirspor’un olayı diğer Eskişehir’in sorunlarına benzemez. Sık sık uyarıyoruz yetkilileri” dedi.

‘Çaresizlik gerçekleri anlatmaya zorluyor’: Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa da, “Neden halka inmemiz gerekiyordu? Çünkü, sizler Eskişehirspor’u yaşatacaksınız, işadamları da Eskişehirspor’u zirveye götürecekti. Sizler önce Eskişehirspor’u yaşatın, önce azami olanakları sağlayalım. Gördük ki, bu süreçte işadamları, siyasi olsun bu iş bu süreçte çok fazla bize katkı sağlamadı. Gitmediğimiz yer çalmadığımız kapı kalmadı. Belirli nedenlerden dolayı kapıyı açmasalar da araladılar. Çok sancılı bir süreç var. Gerçekleri anlatmak çok kolay değil. Bazen öyle aşamaya geliyoruz ki birilerine bir şey anlatmanız gerekiyor. Eskişehirspor çok çok büyük bir marka. Sadece burada değil, Avrupa’da çok büyük bir marka. Kampanyalarımızdan rakam olarak çok büyük beklentilerimiz yok. Çünkü, ekonomik koşulları, şehrin yaşam tarzını biliyoruz, imkanlarını biliyoruz. O açıdan bu tür kampanyalar ile en azından nefes alabilecek ayakta kalabilecek süreci birlikte sağlamak istiyoruz. Ondan sonra da transfer tahtasıdır, hedeftir, bunları bir sonraki aşamada, ama bizim şu anda transfer tahtasını konuşacak hedef belirleyecek bir süreçte değiliz. Bu bir gerçek. Çok acı bunu söylemek. Çaresizlik bazen gerçekleri anlatmaya zorluyor” diye konuştu. 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 08 Mayıs 2021
İmsak 04:04
Güneş 05:43
Öğle 12:59
İkindi 16:51
Akşam 20:06
Yatsı 21:38

Gelişmelerden Haberdar Olun

@