banner848

banner766

Sıkıldık manifestosuna cevap geldi: Sıkıldık

Eskişehirspor Mali Asbaşkanı Mehmet Şimşek, ertelenen Eskişehirspor genel kurulu sonrası bir manifesto yayınlayan taraftar gurubuna sosyal medya hesabından cevap verdi.

Spor 23.05.2019, 23:44 24.05.2019, 11:30
Sıkıldık manifestosuna cevap geldi: Sıkıldık

Şimşek, “Biz de sıkıldık! Saçımızı başımızı tipimizi huyumuzu suyumuzu eleştirenlerden, sahibine göre kişneyenlerden birlik olacağına bölenlerden, düşmanımın düşmanı dostumdur diyenlerden, amacı sadece eleştirmek olanlardan gerçek hatalıyı bildiği halde yazamayanlardan. Bu kadar borçlu bir kulübe sırf yaşasın diye hayatını ve ticari hayatını riske attığı halde milyonlara imza atmaktan kaçmayanlara evinin rıskını diğer evi kulübüyle paylaştığı halde saygı duyacağına maça gelmekle övünüp acımasızca laf sokanlardan kötü kalplerden. Ağzı laf yapan kalbi kan kusan kaosdan beslenen bir kere arayıp bir ihtiyacın var mı demeyenden, kulübe icra gelince futbolcu para diye dikilince içten içe üzülmeyenden başarısız olun diye dua edenden, doğruya doğru yanlışa yanlış diyemeyenlerden biz de sıkıldık. Sahneye alalım. Madem hep beraber sıkıldık, eğlenceli bir başkan ve eğlenceli bir yönetim oluşsun. Benim bildiğim birileri var. Hep beraber eğleniriz siz de sıkılmazsınız, Eskişehirspor hiç bir başkanın ya da grubun tapulu malı değildir. Allah yolunuzu açık etsin" dedi. 

Yorumlar (1)
Hasan atac 1 yıl önce
Deplasmana bedava giden,maçlara esantiyon 50-100 taraftar sokanlar,meyhanelerde hesap odemeyenler mamaları kesilince götürmeye başladılar.Sayın ŞIMŞEK soylediklerinize katılıyorum bu ASALAKLARDAN SIKILDIK
Namaz Vakti 25 Eylül 2020
İmsak 05:17
Güneş 06:41
Öğle 12:55
İkindi 16:19
Akşam 18:59
Yatsı 20:17
Günün Anketi Tümü
Sizce Eskişehir halkı koronavirüse karşı bilinçlendi mi?
Sizce Eskişehir halkı koronavirüse karşı bilinçlendi mi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@