alexa

banner912

banner766

Taraftar toplayıcı güç istiyor

Eskişehir Ekspres sahaya indi ve Eskişehirspor taraftarına, kulübün içinde bulunduğu seçim süreci ile ilgili görüşlerini sundu. Çoğu taraftar, kulübü toparlayacak bir ismin çıkmasını bekliyor. Kimi Sinan Özeçoğlu’nun görevi bırakmaması konusunda hemfikirken kimisi de yeni bir ismin çıkmasını istiyor.

Spor 05.12.2017, 12:43 05.12.2017, 12:45 ABONE OL: google news
Taraftar toplayıcı güç istiyor

Ecem Firzeviç | Eskişehir Ekspres

HASAN KARACA (İŞLETMECİ): Eskişehirspor’un şu anki mali durumu çok kötü. Bu durum düzelmediği sürece de kulübün hiçbir yere geleceğini düşünmüyorum. Halil Ünal da Sinan Başkan da olmamalı. Başka bir yönetici olmalı.

NAİL KAYA (MİLLİ PİYANGO BAYİSİ): Eskişehirspor’un kurtuluşu için Eskişehir’in ileri gelenlerinin bir araya gelip destek olması gerekiyor. Neden gelmiyorlar? Ben Halil Ünal da ne yaptığını bilmiyor. Sinan Özeçoğlu’nu bırakmasınlar. Sinan Başkan’ı geç bulduk ama daha önce bulsaydık bu takım bu durumlara gelmezdi. Ama maalesef kaybetmek üzereyiz. Sinan Özeçoğlu’nu kaybetmesinler, çok dürüst değerli bir adam. Diğerleri gibi değil. Toplansınlar etrafında birleşsinler bu takımı kurtarsınlar. Bir de Sarar gibi işletmeler Eskişehirspor’a sahip çıkarsa Avrupa’ya açılabiliriz. Türkiye’de Eskişehirspor’dan bir tane daha yok. Dağılmasını istemiyorum.

SEDAT DEMİR (TUR ÇALIŞANI): Eskişehirspor’un yöneticilerinden ve yönetiminden dolayı kulüp kapanacak. ETİ’nin tekliflerine rağmen hala kabul etmemelerinin tek sebebi nedir? Yazık olan tek şey kulüp ve taraftar. Eskişehirspor’u kurtaracak kişi yeni bir kişi olmalı. Yeni gelen kişinin de yeniden bir yönetim kurması gerekiyor. Bu kurduğu yönetimden de bir çıkar beklememeli.

HABİB ÇEKİÇ (ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ):  Eskişehirspor ligden düştükten sonra, hem yöneticiler hem de çoğu oyuncular Eskişehirlinin gözünden düştü diyebilirim. Ben şuan çok umutsuz bakıyorum.

CELAL ÇAPRAK (MEMUR): Eskişehirspor’a maddi destekler gelmediği sürece sonunun daha da kötüye gideceğini düşünüyorum. İnşallah sonumuz Ankaragücü gibi olmaz. Ankaragücü gibi zor sorunlarla karşı karşıya kalmayız. Bu futbolcuları kaybetmemeliyiz. Bence olayın Sinan Başkan ya da Halil Başkanla alakası yok. Bu saatten sonra herkesin kol kola girip ortak yönetim kurması lazım. Halil Başkan’ın ve Sinan Başkan’ın yaptıkları ortada. Amacımız sadece Eskişehirspor’un daha iyi yerlere gelmesi. Mesut Hoşcan olmadan sistemi kurmaları gerekiyor.

MENDERES BAĞCI (EMEKLİ ASTSUBAY): Öncelikle yönetimin düzelmesi gerekir. Bence Halil Başkan da Sinan Başkan da devam etmemeli. Yeni bir başkan seçilmeli.

TURAN OKURLAR (EMEKLİ İŞÇİ): Eskişehirspor’da Sinan Özeçoğlu’nun devam etmesini istiyorum. Yeni oluşumları kabul edemiyorum. Çünkü Halil Ünal zaten yapamadı ve bıraktı gitti. Şu andaki başkan Eskişehirspor için daha iyi. Son alınan galibiyetler de büyük bir ümit oldu. Tabi, şehrin ileri gelenlerinin de Eskişehirspor’a destek olmaları şart. Başka türlü yürümez.

BERKER DÜZGÜN (ÖĞRENCİ): Eskişehirspor inşallah iyi duruma gelecek. Çıkışa geçmeye başladık zaten. Son iki maçta altı puan aldık. Samsun deplasmanında dört gol attık. Daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Sinan Başkan yönetimde kalmalı ve devam etmeli.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Nisan 2021
İmsak 04:41
Güneş 06:11
Öğle 13:03
İkindi 16:45
Akşam 19:45
Yatsı 21:09

Gelişmelerden Haberdar Olun

@