Ve Emre Güral Eskişehirspor için imza verdi

Siyah Kırmızılı takımın eski futbolcularından Emre Güral, zor günler geçiren Eskişehirspor'da transfer tahtasının açılabilmesi için imza verdi. Güral'ı Teknik Direktör Fuat Çapa ikna etti.

Ve Emre Güral Eskişehirspor için imza verdi

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa'nın görüştüğü Emre Güral, muvafakatname verdi. Transfer tahtasının açılabilmesi için büyük önem taşıyan bu imzayı Çapa ve İcra Kurulu Üyesi Mehmet Şimşek sosyal medya hesaplarından duyurdu. Çapa "Eskişehirspor'u transfer ettiği yeni futbolculara lisans çıkarabilmesi için muvafakatname veren Emre Güral'a kulübüm adına teşekkür ediyorum" dedi. Şimşek ise "Emre Güral transfer yasağımızın kalkması için hocamız Fuat Çapa'ya imza vermiştir" derken, Güral'ın ayrıca imza vermeyen diğer eski futbolcularla da görüşeceğini bildirdiğini duyurdu. 

Türk Futbolunun köklü kulüplerinden Eskişehirspor, transfer yasağına sebep olan geçmiş alacakları kapatmak için büyük uğraş veriyor. Birçok dönemin futbolcu, antrenör ve çalışanı Eskişehir temsilcisini ayakta tutmak için destek olurken, son destek 2015-2016 sezonunda Eskişehirspor’da forma giyen Emre Güral’dan geldi. 29 yaşındaki santrfor, alacaklarına dair imza vererek transfer yasağının kaldırılması için önemli bir adım attı. Öte yandan Eskişehirspor’da transfer yasağının kaldırılması için çalışmalar da tüm hızıyla devam ediyor. Emre Güral'ın bu hareketi, ligde zor günler geçiren kulüpte heyecana neden oldu. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 15:37
banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508