alexa

banner912

banner766

Yunusemre Devlet Hastanesi'nden Eskişehirspor'a destek

Sağlık-Sen Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen organizasyon ile Yunus Emre Devlet Hastanesi sağlık çalışanlarının Eskişehirspor’a forma ve SMS desteği vermesi sağlandı.

Spor 21.11.2018, 17:18 22.11.2018, 16:25 ABONE OL: google news
Yunusemre Devlet Hastanesi'nden Eskişehirspor'a destek

Yunus Emre Devlet Hastanesi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Sağlık-Sen Şube Başkanı Hüseyin Köksal, “Gündemimiz Eskişehirspor. Başhekimiz Mustafa Bey önderliğinde buradayız. Eskişehirspor zor günlerden geçiyor. Biz her zaman dedik ki teşhisi yanlış koyuyorlar, tedavi de yanlış oluyor. Şu anda Eskişehirspor yok oluyor. Sorunları çok fazla. Geçmişten ders çıkararak, geleceğe bakmak ve çocuklarımız için Eskişehirspor bu şehre lazım. Şehrin markası olarak Eskişehirspor’a sahip çıkmak lazım. Biz de Sağlık-Sen ailesi olarak bütün sağlık çalışanlarını kapsayacak şekilde siyaset üstü bir dille Eskişehirspor’u kurumumuzdaki bütün çalışanlarımızla buluşturalım istedik” diye konuştu.

''Kampanyayı forma alarak başlatacağım''Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Karagülle, etkinliğin anlamına vurgu yaparak, “Hastanemde çok güzel bir organizasyon gerçekleştiriliyor. İnsanları birleştiren bir organizasyon. Eskişehirspor başlı başına bir kulüp. Futbol sevdası dolu bir Eskişehir. Eskişehirspor’un mevcut olduğu ligin yakışmadığını hepimiz kabul ediyoruz. Elimizden geleni yapmak zorundayız. Kampanya süresince buradaki herkesin gerek maddi gerek manevi destek olmasını isterim. Kampanyaya desteğimi ben forma alarak başlatacağım” dedi. 

''Doğru yerdeyiz''Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa ise, “Hepimiz şu an çok zor bir süreçten geçiyoruz. Süreci tüm şehir yaşıyor. Her yerde Eskişehirspor ile ilgili sorular alıyoruz. Pes etmememiz gerektiğini biliyoruz. Bu kulübün yaşaması için yapmamız gereken fedakarlığı her zaman yapmalıyız. Doğru yerde olduğumuzu düşünüyorum. İlk defa bu kadar gönüllü bir arada kulübe destek için. Bu kulüp her şeyi yaşadı. Eskişehirspor hepimiz. Tek sevdamız. El birliğiyle katkı sağlayalım. Katkının büyüğü küçüğü yoktur. Kimseden zorla bir şey elde etmek istemiyoruz” şeklinde konuştu. Etkinlik sonunda SMS kampanyası sağlık çalışanlarına anlatıldı ve salonu dolduran sağlık çalışanlarının SMS atarak Eskişehirspor’a destek olmaları sağlandı. 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Mayıs 2021
İmsak 03:52
Güneş 05:36
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:13
Yatsı 21:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@