Stellar Defence yüksek teknoloji ve donanımlı savunma için ürünler üretmektedir. Bu ürünler askeri, havacılık, denizcilik, savunma ve güvenlik alanında büyük farklar getirmektedir. Firma ürettiği bu ürünleri hem yurt içinde hem de yurt dışına olumsuz hava şartlarında bile yüksek olanaklar sunan ürünlerin üretimini sağlamaktadır. Bu ürünlerde kullanılan ileri teknoloji ile video görüntülerinin ve sinyallerin iyileştirilmesini sağlamaktadır. Üretilen bu ürünlerde kullanılan teknoloji ile video ekipmanlarında olumsuz hava şartlarında görülen sorunlar giderilmektedir. 

İleri teknoloji donanımlı bu ürünler videoların görüntülerinin netleşmesini sağlamaktadır. Stellar Defence firmasının sağladığı bu ürünler ile birçok alanda yüksek güvenlik sağlanmış olur. Özellikle adli vakalardaki suçluların tespit edilmesi, alış veriş merkezlerinin güvenliği, mobesse kameraları ve askeri donanımda bu yüksek teknolojili ürünler kolaylık sağlamaktadır.  Yaptığı yenilikler ve sağladığı imkanlar ile firmamız rakipsiz olmayı başarmaktadır. Firmamız her zaman ürünlerini geliştirmekte ve daha kalitelisini yapmayı hedeflemektedir. 

Royal Platinum Parfüm Bayilik İmkanı ve Avantajları Royal Platinum Parfüm Bayilik İmkanı ve Avantajları

Termal Kamera Sistemi Nedir?

Stellar Defence firmasının ileri teknoloji kullanarak fark getirdiği konulardan biri termal kamera sistemi teknolojisidir. Termal kamera sistemleri ile olumsuz hava şartlarında görüntülerin iyileşmesi sağlanarak net görüntüler elde edilebilmektedir. Bu sistem özellikle savunma alanlarında çok kullanılmaktadır. Termal kamera sistemleri sahip olduğu özellikler ile bizlere birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar şu şekildedir:

•    Termal kamera sistemleri sürekli etraflarında dönerek görüş alanındaki bütün nesne veya insanların sahip oldukları ısı ile hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlamaktadır. 
•    Radar sistemlerinin sağladığı güvenliğin artırılmasını ve güvenliğin hızlı bir şekilde sağlanmasını kolaylaştırmaktadır. Radar sistemleri hareket eden nesnelerin yerlerini tespit etmektedir.  Radar sistemlerinin tespit ettiği bu hareketli nesnelerin termal kamera sistemiyle tehdit içerip içermediği hızlı bir şekilde tespit edilmektedir. 
•    Bu sistem her türlü olumsuz hava şartında yüksek güvenliğin sağlanmasına olanak sağlamaktadır. 

Sualtı Robotu Özellikleri?

Sualtı robotu güvenlik ve ticari dalgıçlar için üretilen önemli ürünlerdendir. Bu ürün sahip olduğu özellikler ile birçok işleve sahiptir. Hem görüntü kaydedilmesini hem de haberleşmeyi sağlamaktadır. Bu ürün tasarımı ile kullanma yönünden de kolaylık sağlamaktadır.