Kontrolü kaybeden iş makinesi Bilecik'te trafik kazasına yol açtı Kontrolü kaybeden iş makinesi Bilecik'te trafik kazasına yol açtı

Beraberinde Başkan Yardımcısı Yaşar Külhan ve ilgili birim müdürleriyle incelemelerde bulunan Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı çalışmalarla ilgili mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. Yapılan altyapı çalışması sonrasında üst yapıda ise kaldırım yenileme, asfalt yama, yeni durak noktaları ve çevre düzenlemelerinin gerçekleştirildiğini kaydeden Başkan Vekili Subaşı, mahalle sakinlerine çalışmalar sırasında gösterdikleri sabır dolayısıyla da teşekkür etti.

Bilecik’in altyapısında kalıcı çözümü beraberinde getiren kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çalışmasının tamamlandığını hatırlatan Başkan Vekili Subaşı, bundan sonraki aşamada üst yapıda görülen eksiklik ve düzenlemelerin olduğunu sözlerine ekledi.
Üstyapıdaki çalışmaların da tamamlanmasıyla cadde ve sokakların daha güzel ve ulaşılabilir olacağına dikkat çeken Başkan Vekili Subaşı oluşturulan alanlarda çocuklar için yeni park ve oyun alanlarının da yapılacağı bilgisini verdi.