Bilecik'te kaçak kazı yapan 5 kişiye suçüstü! Bilecik'te kaçak kazı yapan 5 kişiye suçüstü!

Okul Müdürü Vehbi Şahan, öğretmen ve öğrencileri makamında ağırlayan Başkan Vekili Subaşı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan Başkan Vekili Subaşı, öğrenci koltuğuna oturan Eslem Arslan ve arkadaşları Doğukan Kayacan ve Emre Rüzgar Güngör’e, Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Öğrencilerin şehir ve belediyecilik konularındaki talepleri de alan Başkan Vekili Subaşı, ziyaret sonrasında öğrencilere hediyeler vererek, fotoğraf çektirerek, “Böyle anlamlı bir günde çok güzel öğrencilerimizi ağırladık. Siz öğrencileri ve gençleri çok seviyoruz. Fikirlerinizin bizlere her zaman yol göstereceğine inanıyorum. Sadece bugün değil diğer zamanlarda da sizleri belediyemizde ağırlayarak, talep, görüş ve düşüncelerinizi almak isteriz” ifadelerini kullandı.
Başkan Vekili Subaşı, öğrencilerin toplumlar için umut kaynağı olduğunu belirterek, onları yarınlarda en iyi yerlerde görmek istediğini de sözlerine ekledi.