Superabrasive firması uluslararası bir firmadır. Bu firma optik endüstriyel tezgâhlar ve zemin ile ilgili elmasların üretimini sağlamaktadır. Üretilen bu ürünler ile projelerdeki işçi maliyetinin azaltılmasına ve var olan hataların düzelmesine olanak sağlanmaktadır.  Bu firma ürünleri ve ürettiği endüstriyel elmas ile beton zeminlerin güzelliğinin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. 

Superabrasive firmasının merkezi Amerika’dadır. Bu firma Bulgaristan fabrikasında ürettiği elmas ve makineleri dünyanın dört bir yanına göndermektedir. Amerika merkezli bu firmanın İngiltere, Ukrayna ve Türkiye’de de ofisi bulunmaktadır. Firmanın Türkiye’de üretilen ürünleri genellikle Ortadoğu’ya göndermektedir. 
Kapsamlı bir hizmet sunan firma kendi markası olan Lavina beton silim ve parlatma makineleri ile Lavina endüstriyel vakumları üretmektedir.  Firma ürettiği ürünler ile geniş kapsamlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yapmış olduğu faaliyetler ile müşteri memnuniyetin sağlamakta ve adından sıkça bahsettirmektedir. 

Beton Silim Nedir?

Superabrasive firması beton silim hizmetleri ile beton zeminlerin parlamasını sağlamaktadır. Beton parlatmanın birçok nedeni vardır. Beton zeminler diğer zeminlere göre daha dayanıklı ve temizliği daha kolaydır. Ayrıca beton parlatma uygulama maliyeti düşük olup ışığı yansıtma özelliği ile enerji  tasarrufu açısından da avantaj sağlamaktadır. Beton parlatılma işleminden sonra hem daha kullanışlı hem de daha estetik zeminlere sahip olunabilir.  Firmamızın verdiği beton silim hizmeti ile her anlamda daha iyi alternatif bir zemin sağlanmış olur. 

Beton Silim Makinası Özellikleri Nelerdir?

Superabrasive firmasının üretimini sağladığı ürünlerden biri de beton silim makinesidir. Yüksek teknolojiye ve birçok özelliğe sahip bu makinenin üretimi firma tarafından yapılıp dünyanın her bölgesine teslimatı sağlanmaktadır. Beton silim makinası ile beton yüzeylerinin parlatılması sağlanır. Bu yöntem günümüzde çok tercih edilen ve kullanılan bir yöntemdir.  Bu makine aracılığı ile beton yüzeyindeki zayıf tabaka kazınır. Kazınan bu tabaka sonrası daha güçlü bir yüzey elde edilmiş olur. Beton parlatma işlemi ile beton yüzeyindeki kirli görüntü yok edilerek daha parlak bir zemin oluşturulur. Bu yöntem bilinenin aksine bir kaplama yöntemi değildir. Bu yöntem doğal bir yöntemdir ve zaralı kimyasallar kullanılmamaktadır.