Evinin mutfağında yaptığı yemekleri takipçileriyle paylaşıp kısa sürede fenomen bir isim haline gelen Taha Duymaz, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Hatay’ı da etkileyen afette enkaz altında kalan isimlerden biri oldu. Günlerdir hakkında birçok haber yapılan ve sevenlerinin adını sürekli andığı Duymaz’ın ailesi sonunda isyan etti!

Hayalet şehre dönen bölgenin son hali yürekleri yaktı Hayalet şehre dönen bölgenin son hali yürekleri yaktı

Depremin ilk günlerinden itibaren Taha Duymaz’ın ailesine destek olmak ve aynı zamanda depremzedelere yardım etmek için Hatay’da bulunan CZN Burak, konu hakkında açıklama yaptı. CZN Burak  “Bu apartman yana eğilmiş durumda. Bizim 7-8 gün gibi bir sürece ihtiyacımız var. Arkadaşımızı çıkarabilmek için binaları tıraşlamamız gerekiyor. Çok büyük tehlike var. Canla başla mücadele ediyoruz inşallah arkadaşı toprak altından çıkaracağız” dedi.

Çıkan asılsız haberlerden sonra açıklamalarda bulunan abla Duymaz, kardeşi hakkında çıkan haberlere sitem etti. Aile: “Burada acımızı yaşayamıyoruz. Perişan durumdayız saçma sapan haberlerle bizi zor duruma bırakıyorsunuz” dedi. Sevenleri tarafından merak edilen Taha Duymaz için sosyal medyada yüzlerce Tweet atıldı ve aileye destek mesajları yağdı.