Son adresi Kanlıkavak parkı ve çevresi olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, denetimlerine ara vermeden devam ediyor. Zabıta ekipleri, kent mobilyaları, köprü demirleri, bina duvarları, direklere, trafo,  telefon ve elektrik kutuları gibi yerlere asılan afiş, ilan ve duyuruları kaldırdı. 

Zabıta ekipleri, afiş asılmasının yasak olduğunu belirterek, cezai yaptırımda bulunacaklarını vurguladılar.

Ayrıca gerçekleşen denetimler esnasında motosikletlerini kaldırıma park eden sürücüleri uyaran ve yayalaştırılmış yola motosikletle girmenin yasak olduğunu söyleyen Zabıta ekipleri, kurallara uyulması gerektiğini hatırlattı.

Öte yandan çevreyi kirletenlere yönelik de ikazda bulunan ekipler, uymayanlara Kabahatler Kanunu’na göre cezai işlem uygulanacağını belirttiler.  

Taşel: Kendisini partisinin üzerinde konumlandıran belediye başkanları var Taşel: Kendisini partisinin üzerinde konumlandıran belediye başkanları var

Vatandaşların huzur, sağlık ve güvenliği için 7/24 görev başında olan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri denetimlerin devam edeceğini söyledi.