Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediyesi emekçileri ile bir araya gelerek bayramlarını tebrik etti.

Başkan Ataç ilk olarak Tepebaşı Belediyesi Zincirlikuyu şantiyesinde, Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğünde görev yapan personel ile buluştu. Daha sonra Zabıta Müdürlüğü çalışanları ile bir araya gelen Başkan Ataç, hizmet binasında görev yapan belediye personelinin de bayramını tebrik etti.

“Çalışmalarımızı en iyi şekilde devam ettireceğiz”

Bayramlaşma töreninde Tepebaşı Belediyesi emekçilerine seslenen Başkan Ataç, “Tepebaşı Belediyesi, Türkiye’de ayrıcalıklı bir belediye konumuna geldi. Bunda hepinizin tek tek emekleri var, elinize, ruhunuza sağlık. Biz rutin çalışmalarımızı en iyi şekilde devam ettireceğiz. Fen İşleri, Park ve Bahçeler gibi belediye hizmetlerimiz, yaz sezonunda süratle devam ediyor. Ben doğruları konuşmaktan yanayımdır, siyaset yapmam. Belediyemizin içinde 20 yıldır bir kez siyaset yapmadım. Biz buraya siyaset yapmaya değil, hizmet yapmaya geldik. Vatandaşımızın yüzünü güldürmek bizler için çok kıymetli. Tepebaşı Belediyesi ailesi olarak, Eskişehir için çalışmaya devam edeceğiz. Birlik, beraberlik ve sevgimizi çoğaltalım. Hep birlikte Tepebaşı Belediyesi ailesi olarak, Eskişehir için çalışmaya devam edeceğiz. Hepinize iyi bayramlar, sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum. Yolumuz açık olsun arkadaşlar” sözlerini kullandı.

“Bu şehir ülkemizdeki en gözde şehirler arasında”

Bayramlaşma törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü ise yaptığı konuşmasında, “Her şeyden önce Başkanımız Ahmet Ataç başta olmak üzere hepinize bu şehirdeki emeklerinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerin emekleri ile bugün bu şehir, ülkemizdeki en gözde şehirler arasında yer alıyor. Her gelen Eskişehir’e hayran kalıyor. Şehir dışına gittiğimizde de Eskişehirli olduğumuzu söyleyince, ne kadar şanslı olduğumuzu söylüyorlar. Siz belediye emekçilerinin bu gururda çok büyük katkısı var. Ben de Eskişehir adına sizlere teşekkür ediyorum. Biz diyoruz ki Türkiye, Eskişehir gibi olsa bu sorunların birçoğu yaşanmazdı. Kimse önünü göremiyor, insanımız kıt kanaat geçinmeye çalışıyor. Esnaftan çiftçisine herkes zor durumda. Biz bunları aşacağız, asla umutsuzluğa yer yok. Her birimiz birer nefer olarak, güzel ülkemizde barış ve huzur içinde yaşamak için elimizden geleni yapacağız. Hepinizin bayramını kutluyorum. Bayram gibi bayramların çok da uzakta olmadığını umarak sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.

Tepebaşı Belediye Meclis üyeleri ve başkan yardımcıları da bayramlaşma programlarında Başkan Ataç’a eşlik etti.