Tepebaşı'nda muhtarlar Saadet Partisi ile bir araya geldi

Şeker Mahalle Muhtarı Canan Arı, Kumlubel Mahalle Muhtarı Gülay Karagöz ve Güllük Mahalle Muhtarı Tülay Celt, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Saadet Partisi İl Sekreteri Yaşar Şaylısoy için taziye ziyaretinde ve iade-i ziyarette bulundular.

Siyaset 01.07.2020 - 12:59 01.07.2020 - 12:59

Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Başkanlığı Esentepe-Sütlüce Mahalle Temsilciğinde gerçekleşen ziyarette, Güllük Mahalle Muhtarı Tülay Celt, Kumlubel Mahalle Muhtarı Gülay Karagöz ve Şeker Mahalle Muhtarı Canan Arı, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Saadet Partisi İl Sekreteri Yaşar Şaylısoy için taziyelerini sundular. Saadet Partisi adına taziyeyi kabul eden Tepebaşı İlçe Başkanı Muhammed Ali ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Muhtarlar pandemi sürecinde ve Ramazan Ayı’nda yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Mahalle sakinlerinin sorunlarını çözmek noktasında azami çaba sarf ettiklerini dile getiren muhtarlar “Başınız sağ olsun. Merhuma Allah’tan Rahmet diliyoruz. Ülke olarak çok zor bir süreçten geçiyoruz. Milletimizin temizlik alışkanlığı ve genç nüfusumuz sayesinde alınan tedbirler etkili oldu. Bu sayede pandemiyi pek çok Ülkeye göre nispeten az kayıpla atlattık. Bu süreçte, Muhtar olarak daha fazla sorumluluk alma ihtiyacı hissettik ve Vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için çok çalıştık. Özellikle işsizlik ve ekonomik sorunlar nedeniyle mağdur olan ailelere yardımların ulaştırılmasını sağladık. Vatandaşlarımızın, her zamankinden fazla yardımcı olduklarını gördük ve bu bizi çok mutlu etti. Sokağa çıkma kısıtlamalarında başta muhterem büyüklerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya çalıştık. Bu süreçte, mahalle sakinlerimizin sorunlarının çözülmesi adına bize destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. Öte yandan, hayat devam ediyor. Pandemiye takılıp kalmadan pandemiden önce var olan sorunlarımız çözümü için de çalışmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştular.

Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Başkanı Muhammed Ali Köse de "Ziyaretiniz bizleri ziyadesi ile memnun etti. Çok teşekkür ederiz. Verdiğiniz hizmetler için çok teşekkür ederiz. Muhtarlık makamının ne kadar kıymetli olduğu, pandemi sürecinde bir kez daha anlaşıldı. Zira Ülkece kaynak sıkıntısı yaşarken, yardımların doğru adrese ulaştırılabilmesinin ancak Muhtar eliyle mümkün olabileceğini anlaşılmıştır diye düşünüyorum. Elbette, yaşamakta olduğumuz süreç, daha önce tecrübe edilmiş bir sorun değil. Dolayısı ile tüm dünya gibi ülkemiz de hazırlıksız yakalandı. Başta sağlık ve emniyet personeli çok özverili çalıştı. Her fırsatta kendilerine teşekkür edip, minnettarlığımızı ifade ettik. Ancak özveri ile çalışanların sağlık ve emniyet personelinden ibaret olmadığını, muhtarlarımızın da emekçi vatandaşlarımızın da canla başla çalıştıklarını bir kez daha görüyoruz. Bu süreçte, hiçbir karşılık beklemeden gayret gösteren sizlere ve sizlerin şahsınızda tüm muhtarlarımıza, sağlık çalışanlarımıza, polis ve jandarma personeline, işçilerimize, gayretlerine, öz verilerine yakinen şahit olduğum İŞKUR camiasının tüm yönetim kademesi, memur ve çalışanları ile adı anılmayan nice gizli kahramanlara çok çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa