Tepebaşı Belediyesi’nin amatör tiyatro gruplarına sağladığı salon tahsisi ile gerçekleşen oyunlar hem sanatın gelişimine hem de sosyal hayata katkı sağlamaya devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi 29 Ekim Gençlik Merkezi Ali İsmail Korkmaz Sahnesi'nde sahnelenen ücretsiz Doğaçlama Tiyatro Gösterisi de yoğun katılım ile gerçekleşti. Gösteride tiyatrocuların yanı sıra izleyiciler de sahneye çıkarak oyunun bir parçası olurken, mizahın ön planda olduğu etkinlikte kahkahalar eksik olmadı. Quart Tiyatro'nun düzenlediği gösteri, amatör tiyatro gruplarının çalışmalarının değerini ve emeklerinin karşılığını aldıkları bir platform olarak dikkat çekerken, Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de sanatın her alanında gençlerin ve amatör grupların yanında olmaya, gençlerin ve sanatseverlerin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalara devam edeceklerini kaydetti.

Eskişehir Şehir Tiyatrolarında sezon sonu Eskişehir Şehir Tiyatrolarında sezon sonu

29 Ekim Gençlik Merkezi’nde amatör tiyatro gruplarınca gerçekleştirilen gösteriler hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 322 18 45 numaralı telefondan merkeze ulaşabiliyor.