TÜGVA Eskişehir İl Temsilciği 4’üncü Olağan Genel Kurulu, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Genel kurulda Eskişehir İl Temsilciliği görevine seçilen Ramazan Anıl teşekkür konuşması yaparken, TÜGVA'nın yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Kurula AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Rektörü Prof. Dr. Kamil Çolak, TÜGVA Çalışan Gençlik Koordinatörü Enes Seba, AK Parti Eskişehir İl Gençlik Kolları Başkanı Musab Tayyib Altınkaynak, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Ünalır, TÜGVA Bölge Başkanı Ömer Gürcan ve üyeler katıldı.

“Türkiye Yüzyılı vizyonunun neferleri olacak gençliğin yetişebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz”

TÜGVA Eskişehir İl Temsilcisi Ramazan Anıl, konuşmasında, “Biz TÜGVA olarak daima gençlerin faydasını gözetecek güçlü projeler üreterek özgüveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, merhametli, başarılı ve sorumluluk sahibi gençlerin, yeni nesil projeler üretirken kendilerini geliştirdikleri bir vakıf kültürüne sahibiz” dedi.

“Yeniden seçilen TÜGVA Eskişehir İl Temsilcisi Ramazan Anıl’ı ve yönetimini tebrik ediyorum”

Ödüllerin takdiminde konuşma yapan Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan, “TÜGVA, bu milletin öz evladıdır. Her zaman hayırda yarışan, iyiye yönelen ve yönelten bu gençlikle gurur duyuyorum. Eskişehir’in evladı olarak, bu gençlerimizin annesi, ablası olarak her zaman yanınızda olduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum. Bu vesile ile yeniden seçilen TÜGVA Eskişehir İl Temsilcisi Ramazan Anıl’ı ve yönetimini tebrik ediyorum. Allahtan muvaffakiyetler diliyorum” dedi.
Program Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan’ın konuşmasının ardından aile fotoğrafı çekilmesiyle sonlandı.