TÜRKAV Genel Merkezinin 11. Olağan Genel Kurulu Ankara'da gerçekleşti. Türkiye genelindeki 101 TÜRKAV Şubesi ve temsilciliğinden delegelerle katıldığı olağan genel kurulda Ebubekir Sıddık Korkmaz yeniden TÜRKAV Genel Başkanlığına seçildi.

Eskişehir'de gençler girişimcilik ateşini yaktı Eskişehir'de gençler girişimcilik ateşini yaktı

Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in Anıt Mezarının ziyaret edilmesi ile başlayan program TÜRKAV Genel Başkanı ve 11. Olağan Genel Kurulu için Ankara’ya gelen şube başkanı ve yöneticilerin Anıtkabir’i ziyaret etmesiyle başladı, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakıldı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Sendika temsilcileri ve Milliyetçi Hareket Partisi Ankara il yönetimi Ülkü Ocakları Ankara il yönetimi, çeşitli dernek temsilcileri ve TÜRKAV Kurucularından Şemsettin Yelmen’in  katılımları ile 11. Olağan Genel Kurulu "liyakat ve sadakat" temasıyla gerçekleştirildi.

11. Olağan Genel Kurulda Türk Dünyası Halk Dansları Topluluğu ve TÜRKAV Genel Merkez sanatçısı  Kaya Kuzucu’nun hazırlayıp sunduğu “Yesi Yolcuları “ adlı programla Genel Kurul programı devam etti.