Vali Çakacak'tan Ataç ve Kurt'a veda ziyaretleri

Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak veda ziyaretlerine devam ediyor.

Gündem 12.06.2020 - 18:27 12.06.2020 - 18:27

Çakacak, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a veda ziyaretinde bulundu. 

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, veda ziyaretinde bulunan Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak’ı makamında ağırladı.

Çakacak, veda ziyaretinde, Eskişehir’deki görev süresince iki kurumun iş birliği içinde olduğu için Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti. Ziyaretinden dolayı Çakacak’a memnuniyetini ifade eden Başkan Ataç da kente yaptığı hizmetler için kendisine teşekkürlerini belirtti. Başkan Ataç, Çakacak’a yeni görevinde de başarılar diledi.

Ziyaret, Başkan Ataç’ın Vali Çakacak’a Sukurusu Uygulama Merkezi’nde, elde geri dönüştürülerek ve sadece su kullanılarak üretilen anı albümünü takdim etmesi ile son buldu.

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, daha sonta Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir’e hizmet etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Vali Çakacak’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Kurt, Eskişehir’e verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Ayrıca Başkan Kurt ziyaret sonrasında günün hatırası olarak Odunpazarı Belediyesi Sıcak Cam Atölyesi’nde üretilen cam bir heykel hediye etti.

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa