alexa

banner912

banner766

Bilim Deney Merkezi öğretmen ve öğretmen adaylarıyla buluştu

Her yıl on binlerce ziyaretçiyi ağırlayan ancak pandemi nedeniyle 2020 yılı Mart ayından beri ziyarete kapalı olan Bilim Deney Merkezi, online etkinliklerde çocuklar, gençler ve yetişkinlerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Yaşam 17.03.2021, 13:22 ABONE OL: google news
Bilim Deney Merkezi öğretmen ve öğretmen adaylarıyla buluştu

Bu kapsamda öğretmenler ve öğretmen adaylarına yönelik çevrimiçi atölye düzenleyen Bilim Deney Merkezi, Bilim Eğitiminde Disiplinlerarası Uygulamalar’ı konuştu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ersin Karademir’in konuşmacı olarak katıldığı etkinliğe Türkiye’nin dört bir yanından öğretmen ve öğretmen adayları katıldı. Disiplinlerarası kavram, içerik ve uygulama örnekleri hakkında katılımcılara bilgi veren Doç. Dr. Ersin Karademir, Bilim Deney Merkezi’nin pandemi sürecinde çevrimiçi olarak önemli çalışmalara imza attığını belirterek, böyle bir merkezi Eskişehir’e kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür etti. 

Çevrimiçi etkinliklere gösterilen ilgiden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Bilim Deney Merkezi yetkilileri ise çocuklar başta olmak üzere yetişkinler ve eğitimciler için bu gibi etkinliklerin devam edeceğini belirttiler.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Nisan 2021
İmsak 04:42
Güneş 06:12
Öğle 13:03
İkindi 16:45
Akşam 19:44
Yatsı 21:07

Gelişmelerden Haberdar Olun

@