Servis minibüslerinden düğün konvoyu yaptılar

Eskişehir'de servis şoförlüğü yapan Mehmet Kübra As'ın düğününü katılan arkadaşları, servis araçları ile oluşturdukları konvoyla arkadaşlarının mutlu gününe ayrı bir görsellik kattılar.

Servis minibüslerinden düğün konvoyu yaptılar

Yeni bir yuva kurma mutluluğunu yaşayan As çiftine ayrı bir heyecan ve mutluluk yaşatan çalışma arkadaşları 15 servis aracıyla düğün konvoyunu görsel bir şölene dönüştürdüler. İş arkadaşları damatla beraber müzik eşliğinde gönüllerince hep beraber eğlendiler. Damadın babası İsmail As; ''Her şey güzel, Allah bu mutluluğu bozmasın'' diye belirtirken, gelin Kübra As; ''Bugün en mutlu günümüz, eşimin iş arkadaşlarının yaptığı sürpriz için çok teşekkür ediyorum. Çok mutluyum'' diye konuştu. Damat Mehmet As ise; ''Başta iş arkadaşlarım olmak üzere, arkadaşlarımın bu mutlu günümde yalnız bırakmadıkları için, çok teşekkür ederim. Servisçi olduğum için bütün arkadaşlara, bütün camiaya çok teşekkür ederim'' dedi.

Servis şoförü Metin Kocabaş ise; ''Arkadaşımızı bu mutlu gününde yalnız bırakmamak için böyle bir organizasyon düzenledik. İnşallah onların mutluluğunda bir payımız vardır. Arkadaşlarımıza bir ömür boyu mutluluklar dileriz'' dedi. Bir diğer servis şoförü Semih Nam da; ''Meslektaşımızın bugün de yanında bulunup jest yapmak istedik. Biz iş arkadaşları olarak jestimizin onun da hoşuna gitmesinden mutluyuz. Çok teşekkür ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 15:56
banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508