alexa

banner912

banner766

Teknik Kolej sağlık için pedalladı

Eskişehir'de Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Bisiklet Dostluğu’nun katkılarıyla “Sağlığa Pedalla Bisiklet Turu” etkinliği gerçekleştirdi.

Yaşam 13.06.2021, 14:12 ABONE OL: google news
Teknik Kolej sağlık için pedalladı

Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Teknik Müdür Yardımcısı Bülent Seğmen’in organizasyonluğunda gerçekleşen Okul Müdürü Rahmi Özyiğit, Müdür Yardımcısı Zuhal Şangar, öğretmenler, öğrenciler ve bisiklet severlerin katıldığı bisiklet turu etkinliği Büyük Park’tan başlayarak, Odunpazarı Meydanı’nda sona erdi.  

Düzenlenen etkinlik hakkında konuşan Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Rahmi Özyiğit, “Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak çok büyük sosyal faaliyetler içerisindeyiz. Öğrencilerimizle pandemiye rağmen kopmamaya onları hem koruyarak hem de sosyal faaliyetleri içerisine sokmaya çalışıyoruz. Bu anlamlı çalışmalarından bir tanesi de okulumuzu geleceğin okulu yapma. Ve bu Geleceğin Okulu akreditasyonu programı içerisinde de “Sağlığa Pedalla” ismiyle güzel bir etkinlik tertip ettik. Etkinliğe öğretmen, öğrencilerimiz ve bisiklet severlerden oluşan 200’e yakın bir katılım oldu. Tüm katılımcılarımıza ve etkinliğimize destek veren Organize Sanayi Bölgemize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

Müdür Yardımcısı Bülent Seğmen, okul olarak ilk defa düzenledikleri turun son derece keyifli geçtiğini aktararak, “Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak ilk defa bir bisiklet turu düzenledik. Okulumuz bisiklet grubu öğrencileriyle, Bisiklet Dostluğu grubunun paydaş olarak bize destek olarak aramıza katılmasıyla gerçekleşti. Büyük Park’tan Odunpazarı Meydanına kadar süren çok güzel, keyifli bir tur gerçekleştirdik. Bundan sonra bu tür etkinliklerimiz devam edecek. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 30 Temmuz 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:09
İkindi 17:02
Akşam 20:21
Yatsı 21:56

Gelişmelerden Haberdar Olun

@