Yaz aylarında konfor ve şıklıktan taviz vermeden plaj modasını takip etmek isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanan tesettür mayo koleksiyonu Zühre’de! Zühre’nin tesettür mayo koleksiyonunda birbirinden güzel tasarımlar, tesettür giyim tarzını en iyi yansıtan modellerle yer alıyor. Farklı renk ve model seçeneklerinin bulunduğu koleksiyon, her tarza ve estetik talebe hitap ediyor. 

Eskişehir'de velilere kırtasiye alışverişi uyarısı Eskişehir'de velilere kırtasiye alışverişi uyarısı

Birbirinden şık tesettür mayolar, konfor bakımından da yüksek düzeyde rahatlık vadediyor. Vücudu komple saran tesettür mayolar, plaj gibi yaz aylarının vazgeçilmezi olan ortamlarda konfor dolu bir kullanım sunuyor. Alt, üst ve bone olmak üzere üç parçadan oluşan tesettür mayolar; tasarımlarına, modellerine ve renklerine göre farklı konseptlere sahip. 

Her Zevke Hitap Eden Geniş Yelpazeli Model Çeşitliliği 

Her zevke hitap eden geniş yelpazeli çeşitliliğiyle Zühre tesettür mayo koleksiyonu, yaz aylarında eşsiz bir deniz deneyimi vadediyor. Koleksiyonda tam kapalı modellerin yanı sıra yarı kapalı, özel tasarım tesettür mayolar da bulunuyor. Tam kapalı modeller, vücudunda tamamını sararken yarı kapalı tesettür mayo modelleri ise sadece diz altı bölgesinde açıklık olacak şekilde tasarlanmıştır. 

Su itme özelliğine sahip olan tesettür mayolar, taleplere göre fonksiyonel bonesi sayesinde boyun bölgesini de kapatabilme imkanı sunuyor. Geleneksel tasarımlardan hoşlanan ve tarzını klasik çizgilerle ifade etmek isteyen kadınlar için tasarlanan püskül detaylı tesettür mayo ile her kadının tarzını en iyi şekilde yansıtması mümkün. 

Desenli Tasarımlar ve Hareket Dolu Detaylar 

Desenlere ve hareketlere tarzının her noktasına yer veren kadınlar için de Zühre’nin tesettür mayo koleksiyonunda ayrıcalıklı parçalar bulunuyor. Önden fermuar detaylı tam kapalı tesettür mayo, şıklıktan taviz vermek istemeyen kadınlar için son derece ideal. Çakıl taşlı detaylarla tasarlanan tesettür mayo ise hareket dolu bir görünüm talep edenlerin ilk tercihi olabilir. 

V yaka siyah şifon pareo modeli, modern ve geleneksel tarzı bütünleştirerek özgün bir konsept oluşturmak isteyen kadınlar için tasarlanmıştır. Kusursuz tasarımının yanı sıra hareket kolaylığı sağlayan bu model, lacivert ve siyah renk seçenekleriyle sunuluyor. Yaz aylarında tarzını en güçlü şekilde yansıtmak ve konforla denizin tadını çıkarmak isteyen kadınlara özel tesettür mayo koleksiyonu Zühre’de!