Zafer Partisi il başkanlığına adaylığını açıklayan Aysel Demir şu açıklamayı yaptı;

"Adli bilirkişisiyim.Psikolojik danışmanım  Gold Danişmanlık Şirketinin sahibiyim. Ayyıldız Hareketi kurulduğundan itibaren bu mücadelenin içerisindeyim. Zafer Partisi Eskişehir İl Başkanlığı Kadın ve Aileden Sorumlu İl Başkan Yardımcımcılığı görevindeydim.

16 Ağustos 2022 Salı günü saat 16.00 da parti binamızda yapılacak olan 1. Olağanüstü Kongrede il başkan adaylığımı buradan açıklıyorum.Sizlerin de desteği ile il başkanı seçildiğim takdirde, Zafer Partisindeki tüm üyelerimiz ile birlikte, birlik ve beraberlik içinde kardeşliği inşaa edeceğiz. Kurulacak il yönetimi  siyaset konusunda  bilgili nitelikli, kaliteli bir kadro ile huzurunuza çıkacağız. Ülkemizin bekası ve milli güvenliğimizin tehlikede olduğu bu dönemde herkesin gövdesini taşın altına koyması kaçınılmaz olmuştur. Ötekileştirici değil, kucaklayıcı olacağız. Bir aile ortamı içinde kardeşçe hep birlikte mücadele edeceğiz. Ben yok, biz varız.

Zafer Partisini 10 Nisan 2022 tarihinden önce icraatlar ile hem Türkiye’nin hem de Genel Merkezin takdirini almıştır, tekrardan aynı yolda ilerleyerek hem Eskişehir’imiz için hem de Zafer Partisinin ilerleyişi için somut adımlar atmaya devam edeceğiz.

Partimizin kuruluş misyonu hedefleri ve manifestomuzu Televizyonlarda Eskişehir halkına anlatacağız. Türkiye’nin gündemi  ile ilgili Türk Milletini bilgilendirme ve bilinçlendirmek için video çekerek sosyal medya, internet haber, görsel medya, ve basında genele yayacağız. Zafer partisi Eskişehir’de gündemi belirleyen parti olacaktır. Sizleri mahçup etmeyeceğime söz veriyorum"