Erdoğan’dan Eskişehir teşkilatına tepki: Çalışmıyorsunuz! Erdoğan’dan Eskişehir teşkilatına tepki: Çalışmıyorsunuz!

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediyesi CHP’li meclis üyeleri ile birlikte CHP Eskişehir İl Başkanı Talat Yalaz ve yönetimini ziyaret etti.

Buluşmada Başkan Ataç ve Başkan Yalaz, geride kalan yerel seçim sürecine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Başkan Ataç, “Sevgili Talat Başkan göreve geldiği günden bu yana siyasi başarısının yanı sıra cana yakın tavırları ile Eskişehirlileri ikna etmede başarılı bir başkanlık yürütüyor. Tarafsız şekilde tüm Eskişehir’in il başkanlığı görevini yapması başarılı sonuç alınmasında çok önemliydi. Yerel seçimlerde partimizin yaptığı başarılı çalışmalar ile Eskişehir’de önemli bir başarı elde ettik. Bu çıtayı yükseltmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yalaz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Yönetici arkadaşlarımızla kongreden bu yana çalışıyoruz. Örnek aldığımız üstatlarımız, siz değerli büyüklerimiz bizim için yol gösterici oldunuz” diyerek Başkan Ataç’a ve meclis üyelerine ziyaretleri için teşekkür etti.

Ziyaret, günün anısına çektirilen fotoğraf ile sona erdi.