Türkiye’nin ilk CE sertifikalı  (Avrupa standartlarına uygun) yeni ve tamamen otomatiğe dönüştürülmüş bir üretim sistemiyle tanınan Arbor şirketi ülkemizde ve yurtdışında ürettiği ahşap pencerelerle ismini duyurmuştu. İlerleyen zamanlarda ahşap alüminyum pencere çeşitlerinin yanı sıra ahşap kapı, sürme sistemleri ve ahşap kepenk üretimine de geçen Arbor, kısa sürede diğer ürünlerini de ahşap Pencere kalitesine yükseltmeyi başardı. Üretim tesisi İstanbul’da bulunan Arbor, çoğunluğunu otomatiğe döktüğü üretim sisteminin yanında 100’ü aşkın çalışanıyla beraber üretimde standardizasyon ölçeğinde yüksek bir konumdadır. 

Üretimin çoğunu makineler aracılığıyla yapıldığı için olası iş kazaları veya hatalar da minimuma indirilmektedir. Üretimlerinde çeşitliliğe de önem veren Arbor karmaşık yapılarla beraber kişiye özel özgün tasarımlarını da üretmektedir. Olası şikayetler için de servis ekibi mevcut olup şikayetinizi e-posta aracılığıyla ilettikten sonraki iki gün içerisinde size dönüş sağlanmaktadır. Servis ekibi aynı zamanda bakım ihtiyacını da karşılamaktadır.  Arbor şirketi servis ekibine gerek kalmaması için aynı zamanda kullanıcılarına içinde talimatlarıyla beraber bir bakım kiti de teslim ediyor. Böylelikle oluşan arızalar kimi zaman servis ekibine ihtiyaç kalmadan da çözülebiliyor.

Arbor Ahşap Pencere İnternet Sitesi

Siteye ilk girdiğimizde bizi firma tarafından özenle hazırlanan ürün çeşitleri ve özgün tasarımlar karşılıyor. Başka sosyal medya hesaplarından takip etmek isteyen kullanıcılar için de sosyal medya bölümü mevcut olmakla beraber sitede indirebileceğiniz PDF ürün katalogu da bulunuyor. Referans görselleriyle insanı mest eden güzellikte yapılara imza atmış Arbor şirketinin üstlendiği birkaç projeyi de uygulamalar kısmından görebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü ilgili bölmeye tıklayarak gezebilir ve beğendiğiniz ürünü ölçüleriyle beraber detaylı inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz. 

Kaliteli ve Dikkat Çekici Arbor Ürünleri

Başlangıçta ahşap pencerelerle üretime  başlayan ve büyüdükçe ürün yelpazesini genişleten Arbor, günümüzde ahşap alüminyum pencere, ahşap kepenk, sürme sistemleri gibi birçok ürünü de Avrupa standartlarına uygun bir şekilde üretmektedir. Uluslararası yapı ürünü standardı olan Q-Mark sertifikalı ürünler, tasarım olarak çok zarif durmasının yanı sıra aynı zamanda kırılmaya, olası doğa olaylarına ve diğer olumsuz durumlara karşı oldukça dayanıklıdır.