Eskişehir’de önceki dönem AK Parti Tepebaşı ilçe yönetiminde idari mali işler başkanlığı ve ilçe başkan yardımcılığı görevini yürüten mali müşavir Fazlı Özkartal, Tepebaşı Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu yaptı. 

CHP’nin Eskişehir aday adayları belli oldu! İşte ilçe ilçe o isimler CHP’nin Eskişehir aday adayları belli oldu! İşte ilçe ilçe o isimler

Aday adaylığı ile ilgili konuşan Özkartal “Aday adaylığı başvurumu yaptım, şehrimize hayırlı uğurlu olsun. Doğma büyüme Eskişehirliyim, Eskişehir’in sorunlarını biliyorum. AK Parti belediyeciliği ile Tepebaşını buluşturmak istiyoruz. Tepebaşı bölgemizin ciddi sıkıntıları var, imar sıkıntıları başta olmak üzere. İmar sorunları ile ilgili çözülmesi gereken işlemler var. Ciddi bir ulaşım sorunu var. Hükümetimizle beraber ortak ciddi çalışmalar var yaparak şehrimizi butik bir şehir olmaktan çıkartıp büyük bir şehir haline getirmek istiyoruz. Artık belediyeciliğin AK Parti’ye geçmesini istiyoruz, vatandaşımızın gerçekten iyi bir hizmete kavuşmasını istiyoruz. Elimizden geldiği kadar seçimde çalışıp Tepebaşı’nı AK Partiye kazandırıp hizmet etmek istiyoruz” diye konuştu.