CBS Sports’ta yayınlanan The Golazo Show’da Eskişehirspor rüzgarı esti. Milyonlarca izleyicisi olan programa ABD’li gazeteci Nico Cantor, EsEs formasıyla çıktı.

Eskişehir’e dünya şampiyonluğunu getirdi Eskişehir’e dünya şampiyonluğunu getirdi

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yayın yapan CBS Sports’un en beğenilen programlarından The Golazo Show’a Eskişehirspor damga vurdu.

Daha önce sosyal medya hesabından EsEs forması ile fotoğraf paylaşan ABD’li gazeteci Nico Cantor, takipçilerine “Bunun hangi kulüp olduğunu kim tahmin edebilir?” diye sordu. Cantor’un bu sorusuna dünyanın dört bir yanından yüzlerce cevap geldi.

Nico Cantor daha sonra, üç sezondur yayınlanan The Golazo Show programına Eskişehirspor forması ile çıktı. Klasik çubuklu ile ekranlara çıkan Nico Cantor, konuklara EsEs’i anlatarak, diğer yorumculara Eskişehirspor’un ismini heceledi.

ABD’li gazeteci son olarak sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Eskişehirspor taraftarlarına programa gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

Cantor siyah kırmızılı kulüp için şu mesajı paylaştı;

“Eskişehir'den bu kadar sevgi almayı beklemiyordum. Bana ulaşan ve Türkiye'nin ortasındaki bu cevher hakkında biraz daha bilgi veren herkese teşekkür ederim.

Eskişehirspor, Türk taraftar kültürünün gelişmesinde önemli bir bileşendir.

Umarım bir gün Eskişehirspor, Türkiye'de böylesine tutkulu ve coşkulu bir futbol bağlılığının oluşmasına yardımcı olan taraftarlarını onurlandırarak Süper Lig'e döner”