Çanakkale’deki orman yangınına Eskişehir’den takviye ekip Çanakkale’deki orman yangınına Eskişehir’den takviye ekip

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın ve Genel Başkan Yardımcıları Teşkilat Başkanı Volkan Kahraman, Dış İlişkiler Başkanı Mustafa Necati Işık, Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Başkanı Cahit Akın Arslan, Stratejik Ortaklıklar Başkanı Murat Göktaş Pazar günü Eskişehir'e gelerek ASKON Eskişehir Şubesi'ne tam destek verdiklerini belirttiler. Genel Başkan Orhan Aydın, Eskişehir Şube Başkanı Ali Semih Ünlü ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, genel bir istişare ile önemli değerlendirmelerde bulundu.

Eskişehir ziyaretinde, Ali Semih Ünlü’nün ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı ile başlayan program, samimi ve verimli bir ortamda geçti. Kahvaltının ardından Genel Başkan Orhan Aydın başkanlığında yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, ASKON Eskişehir Şubesi'nin yürüttüğü projeler ve gelecek planları ele alındı.

Genel başkandan destek mesajları

Genel Başkan Orhan Aydın, Eskişehir Şubesi'nin çalışmalarından övgüyle bahsederek, "Eskişehir Şubemizin yanında olduğumuzu ve her türlü desteği sağlayacağımızı belirtmek isterim. ASKON olarak yerelden genele kalkınmanın öneminin bilinci ile istişare kültürümüzü sürdürmeye devam edeceğiz. Genel Kurul hazırlıklarında Ali Semih Ünlü Başkanımız ve yönetimine başarılar ve hayırlı çalışmalar diliyorum.” dedi. Teşkilat Başkanı Volkan Kahraman ise, Eskişehir Şubesi'nin enerjisi ve dinamizmiyle gurur duyduklarını ifade etti.

Ali Semih Ünlü’den teşekkür mesajı

Eskişehir Şube Başkanı Ali Semih Ünlü, genel merkezimizin desteğinin kendileri için büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu belirterek, "Genel Başkanımız Orhan Aydın ve Teşkilat Başkanımız Volkan Kahraman’a ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ederiz. Eskişehir Şubesi olarak, desteğiniz ve değerli görüşleriniz bizim için büyük bir motivasyon kaynağı. Eskişehir Şubesi olarak, yerelden genele kalkınma hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

Yönetim istifa kararı almıştı

ASKON Eskişehir’de bir süre önce yönetimde yer alan isimler istifa kararı almıştı. Denetim Kurulu Üyeleri Serhat Tunç, Mehmet Çakmak, Başkan Yardımcısı Sinan Birsen, Yönetim Kurulu üyeleri Mesut Yılmaz, Recep Karakaya, İsmail Cem Var, Abdullah Törü, Onur Aksoy, Halil Karahisar, Abdullah Keskin, Başkan Yardımcıları Talha Canözer, Erkan Yuva, Genç ASKON Başkanı Enes Yıldırım, Genç ASKON Başkanvekili Cihan Birsen, Genç ASKON Başkanı Yardımcıları Burhan Coşkuner, Selim Çetintürk, Furkan Oğuz, Anıl Eşen imzalı yayınlanan açıklama sonrası bu isimler ASKON’dan ayrılmıştı.