Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP EBB Adayı Ayşe Ünlüce ile birlikte Eskişehir Akköylüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi ve üyeleriyle iftarda bir araya geldi.

Tepebaşı Davet Salonunda gerçekleşen iftar programın Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, dernek yönetimi ve üyeleri katıldı. 

Eskişehir’de sıfır atık ile topraksız tarım aynı projede Eskişehir’de sıfır atık ile topraksız tarım aynı projede

Programda konuşan Başkan Ataç, “Ramazan dayanışma, paylaşma ayıdır. Bu iki kelime gerçekten çok değerlidir. Hep söylüyorum iftar sofrası çok farklıdır. Çünkü hiçbir insanın ayırt edilmediği bir sofradır. Bu sofrada insanlar hem sosyalleşiyorlar hem de dini ritüellerini yerine getiriyorlar. Ayşe Ünlüce’nin Büyükşehir Belediye Başkanı olmasını çok istiyorum. Çünkü Büyükşehirde rahatlıkla birlikte hareket edebileceğimiz veya fikir alışverişinde bulunabileceğimiz bir kadın adayımız. Hep söylüyorum. 100’üncü yılda Eskişehir’e bir kadın başkan çok yakışacak. Önceki dönemler olduğu gibi gelecek dönemde de birlik ve beraberlik içinde Eskişehir’imizde huzur içinde yaşamaya devam edeceğiz” dedi. 

“Hizmet etmeye devam edeceğiz”

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ayşe Ünlüce, “10 Ocak’ta adaylığım açıklandığı günden bu yana sahada vatandaşlarımızla buluşuyorum. Ahmet Ataç Başkanımla Kazım Kurt Başkanlımla kol kola çalışıyoruz. Gittiğimiz her yerde Ahmet Başkanıma olan sevgiyi görüyorum. İnşallah ben de Ahmet Başkanım gibi Eskişehirli hemşehrilerim tarafından bu sevgiye layık olurum. Sizler bize destek verdiğiniz sürece bu kente hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.