Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, kentteki esnaf ve sanatkarların sorunlarını dinlemek ve taleplerini öğrenmek amacıyla, Yunus Emre Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Uğur Can ve yönetimi ile gerçekleştirdiği ziyaretin ardından, Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Suat Er ve yönetimini de ziyaret etti.

Eskişehir'de Yeşiltepe Yaşam Merkezi hizmete açıldı Eskişehir'de Yeşiltepe Yaşam Merkezi hizmete açıldı

Ünlüce, esnafın durumu ve talepleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundukları ziyaretlerle ilgili şu açıklamada bulundu: 

"Esnafımızın durumu ve talepleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunduğumuz Başkanlarımıza ve yönetimlerine ev sahipliği için teşekkür ediyorum. Esnafımızın sorunlarını anlamak ve çözüm yolları üzerinde çalışmak, Eskişehir'in kalkınması için önemli bir adımdır. Bu ziyaretler, iş birliği ve dayanışma ruhunu güçlendirmek adına atılmış önemli bir adımdır."

Ayşe Ünlüce, ziyaretlerin sonunda Başkanlar ve yönetimleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve esnafın her zaman yanlarında olacaklarını ifade etti.