Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, "Bilimin Işığında Adaletle Devam!" sloganıyla düzenlenen buluşmada, kadın muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda keyifli bir sohbet gerçekleştiren Ünlüce, muhtarlarımızın halkımızla arasındaki köprü görevini önemsediğini ve bu destekçilerle iletişimini güçlendirmeyi amaçladığını ifade etti.

Kazım Kurt: Halka dokunan sosyal belediyecilik örneği sergiledik Kazım Kurt: Halka dokunan sosyal belediyecilik örneği sergiledik

Halka hizmet yolunda en büyük destekçilerinin muhtarlar olduğunu belirten Ayşe Ünlüce, katılımcılık anlayışıyla halkla daha yakın bir iletişim kurmayı hedeflediklerini vurguladı. Bu buluşmanın, muhtarlarla sık sık bir araya gelerek ortak çözümler üretme ve hizmet kalitesini artırma amacına hizmet ettiğini ifade etti.

Ünlüce, 31 Mart seçimlerinde aday olan tüm muhtar adaylarına yürekten başarılar dileyerek, demokratik sürecin güçlenmesine katkı sağlayacaklarını ve Eskişehir'e daha yaşanabilir bir gelecek sunacaklarını belirtti.