Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayşe Ünlüce, Eskişehir Kent Konseyi'ni ziyaret etti. Ziyarette, kentin çeşitli fikir ve düşüncelerinin temsil edildiği, önemli çalışmalara imza atan Kent Konseyi üyeleriyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Başkan adayı Ayşe Ünlüce, Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, ilgi ve destekleri için teşekkürlerini iletti. Ünlüce, Kent Konseyi üyelerini bir aile olarak nitelendirerek, Eskişehir'in yararına çalışan önemli bir sivil toplum gücü olduklarını vurguladı.

Ünlüce, ziyarette Kent Konseyi'nin geçmişten günümüze önemli projelerine de değindi. Kent Konseyi bünyesindeki çalışmaların Eskişehir'e değer kattığını belirterek, Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içinde olmalarının önemine değindi ve 31 Mart sonrasında da tüm sivil toplum güçleri ile birlikte kenti yöneteceklerine vurgu yaptı.

AK Parti Eskişehir heyeti Ayşe Ünlüce ile buluştu AK Parti Eskişehir heyeti Ayşe Ünlüce ile buluştu

Eskişehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu, Ayşe Ünlüce'nin ziyaretini sürdürülebilir kent vizyonuyla özdeşleştirdi. Kent Konseyi'nin rolünün ve Ünlüce'nin liderliğinin, Eskişehir'in kent kimliğinin korunmasına ve gelişmesine katkı sağladığını ifade etti.

Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ise Ünlüce'nin uzun yıllardır birlikte çalıştıklarını ve Eskişehir'e yapmış olduğu katkılarına değindi. Akçasoy, Ünlüce'nin kent halkının haklarını savunma ve hemşerilik bilincini oluşturma vizyonunu desteklediğini belirtti.

Ünlüce, ziyaretin sonunda Kent Konseyi üyelerinin projelerine ve taleplerine her zaman destek olacağını belirtti ve Eskişehir'e yapmış olduğu katkılar için teşekkür etti.