Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ayşe Ünlüce’yi makamında ağırladı. Buluşmada Başkan Ataç ve Ünlüce, gelecek dönemde Eskişehir’de gerçekleştirilecek çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulundu. 

“Vatandaşa daha iyi bir hizmet vereceğiz”

Başkan Ataç, ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Bugün Tepebaşı’nın ve Eskişehir’in çok mutlu günü. Ocak başından itibaren yaklaşık 3 ay Ayşe Başkanımla sırt sırta, el ele çalıştık. Güzel bir kampanyaydı. İnsanların bize gösterdiği sevgi ve yakınlığın bir karar verdiklerini göstermişti. Ama biz yine de yoğun çalışmalarla 3 ayı tamamladık ve kazandık. 25 yıldır siyasetin içindeyim, Eskişehir ilk defa büyük bir katılımla kazanıldı hem merkez ilçelerimiz hem kırsal ilçelerimiz birlikte kazandık. Önümüzde 5 yıl var. Biz 3 belediye başkanı vatandaşlarımıza daha da iyi hizmet vereceğimize inanıyoruz. Çünkü bir fikir birliğimiz var, dünyaya bakış açılarımız da örtüştüğü için bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum. Ayşe Başkanı da tanıdığım günden beri çok severim. Hep el ele vererek Eskişehir’in en iyi noktada olmasına gayret sarf edeceğiz ve bunu da başaracağız” ifadelerini kullandı.

1 Temmuz’da yapılacak! Bakanlık duyurdu: Sınav Eskişehir’de 1 Temmuz’da yapılacak! Bakanlık duyurdu: Sınav Eskişehir’de

“Eskişehir için çok çalışacağız”

Ünlüce, “Bugün başkanlarımızı ziyaret etmek istedim. Kendileri ile hem seçim dönemini hem de sahayı konuştuk. 3 aylık süreçte sahada güzel bir 3’lü oluşturduk. Ahmet Başkanımla birlikte 3 ay neredeyse gezmedik, dokunmadık yer bırakmamaya çalıştık. Dokunamadığımız yerlere de seçimden sonra hızlıca ziyaretlerimizi yapacağız. Şehrin sorunlarını biliyoruz. Önümüzdeki dönem hızlıca bunların üzerine giderek çalışmalarımıza başlayacağız. Ahmet Başkanı 1999’da kazandığından beri tanıdığım, hem eşim Aydın hem benim için bir aile dostumuz olan Eskişehir’in en önemli siyasi figürlerinden bir tanesi. Onunla birlikte omuz omuza çıktığımız bu yolda şehri en iyi noktaya getirme konusunda kararlıyız, istekliyiz, heyecanlıyız. Eskişehir için çok çalışacağız” dedi.