Türkiye’de ilk Eskişehir’de üretiliyor: Bakan Uraloğlu tarih verdi Türkiye’de ilk Eskişehir’de üretiliyor: Bakan Uraloğlu tarih verdi

Bir dizi ziyaret kapsamında Eskişehir’de gençlerle buluşmaya gelen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, TÜGVA Eskişehir İl Başkanı Ramazan Anıl ile birlikte ziyaret gerçekleştirirken aynı zamanda gençlerle bir araya geldi.     

Anıl konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Eskişehir’in genç ve dinamik yapısı, bizlerdeki heyecanı ve çalışma azmini artırıyor. Şehrimizdeki faaliyetlerimiz, sadece kültürel noktada çalışmalar olarak değerlendirilemez. TÜGVA, Eskişehir’i bir okul olarak görüyoruz ve öyle değerlendirildiğini hissediyoruz. TÜGVA Eskişehir olarak, spordan geziye, kamptan okul derslerine, yabancı dilden müziğe kadar, birçok alanda gençlerimiz için aktif ve yararlı işleri onların önüne çıkarıyoruz. Yaptığımız çalışmalar neticesinde; İç Anadolu Bölge birinciliği de bizim gençlik için doğru yolda olduğumuzun nişanesi” dedi. 

Eskişehir’in genç ve dinamik yapısının dikkat çeken ve hissedilen bir unsur olduğunu dile getiren Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, “Anadolu’nun batıya açılan kapısı, kuruluşun ve kurtuluşun tanığı, öğrenci dostu şehrimizde Eskişehir’de olmaktan mutluyuz. Bakanlığımız olarak öğrencilerimizin ve gençlerimizin yanında olmaktan, onların abileri olarak hayatlarına dokunabilmekten huzur ve mutluluk duyuyoruz “dedi.