Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın, Türkiye’nin farklı yerlerinden yerel yöneticiler ile temasları sürüyor.

Son olarak Tunceli Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Buluşmada Başkan Ataç ve Başkan Alan, belediyecilik çalışmalarının yanı sıra ülke gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Ruhan Alan ziyareti ile ilgili değerlendirmesinde, “Tepebaşı Belediyemize ikinci gelişim. Eskişehir’e gelip belediye sınırlarına girdiğimiz zaman Türkiye’de batı medeniyetinin bizlere hissettirdiği pozitif duygulara hakim oluyoruz. Ahmet Başkanımız da sağ olsun elinden gelen desteği, emeği gösteriyor. Umut ediyoruz ki ilerleyen süreçte buradaki sanatsal çalışmalar bizde de olur. Kendisinin bize katkı sunacağına inanıyorum” sözlerini kullandı.

Başkan Ataç da konuğuna ziyareti için teşekkür ederken, “Başkanımızın ziyareti için teşekkür ediyoruz. Beraber Pertek ile ilgili ne yapabiliriz onlar görüştük. Tahmin ediyorum önümüzdeki dönemde Pertek ile ilgili daha farklı düşüncelerle orada bazı hizmet odaklarını hayata geçirebileceğiz. Sevgili Başkanıma başarılar diliyorum. Ki başarılı olacağına inanıyorum. Elimizden gelen destekleri kendisine takdim edeceğiz” dedi.

Ziyaret çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.