Eskişehir Ticaret Odası (ETO) 6’ncı Grup Meclis ve Komite Üyeleri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete, Meclis Üyeleri Mehmet Kerenciler, Mutlu Akabioğlu, Hakan Hiçyılmaz ile Komite Üyeleri Hüseyin Sarı, Songül Eryiğit ve Ercan Ertoğlu katıldı.

Tepebaşı'nda öğretmenlerle büyük buluşma Tepebaşı'nda öğretmenlerle büyük buluşma

Başkan Kurt’a esnafın yaşadığı sorunları anlatan ETO 6’ncı Grup Meclis ve Komite Üyeleri, kendileri ve esnafın Kazım Kurt yönetimindeki Odunpazarı Belediyesi’nden çok memnun olduğunu söyledi.  Başkan Kurt’un zor zamanlarında esnafın yanında olduğunu dile getiren Meclis ve komite üyeleri, esnaf adına Başkan Kurt ve ekibine teşekkürlerini iletti.

ETO 6’ncı Grup Meclis ve Komite Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, ziyaretleri için meclis ve komite üyelerine teşekkür etti. Odunpazarı Belediyesi’nin sosyal ve derman belediyecilik anlayışı ile yönetildiğinin altını çizen Başkan Kurt, “Zor durumda olan, darda kalan esnafımızın ve hemşehrimizin yanında olmak; onların derdini dinlemek bizim en önemli görevimiz. Odunpazarı Belediyesi olarak darda kalana el uzatmaya devam edeceğiz” dedi.