Başkan Kurt ilk olarak Ana Hizmet Binasında personel ile bayramlaştı. Bayramlaşma töreninde konuşan Başkan Kurt, "Hepinize iyi bayramlar dilerim. Önümüzde ki günlerde genel seçim ve ardından 1yıl sonra yerel seçimler var. Bu aşamada yapacağımız işlerin çok verimli olması gerekiyor. Bütçe olanaklarının kısıtlı olduğunu ve hükümetin üzerimizdeki baskılarının çok yoğun olduğunu biliyorsunuz. Daha başarılı olabilmek için daha çok çalışmamız gerekiyor. Odunpazarı Belediyesi çalışanları, hem mesleklerine hem belediyesine hem de ülkesine sahip çıkacaktır. Ben buna inanıyorum." dedi.

Başkan Tepe: Ben böyle sel görmedim  Başkan Tepe: Ben böyle sel görmedim 

Gökmeydan Mahallesi Ek Hizmet Binası, Fen İşleri, Temizlik İşleri, Ulaşım ve Park Bahçeler Müdürlüğü personeli ile de bayramlaşan Başkan Kurt, Fen İşleri, Temizlik İşleri, Ulaşım ve Park Bahçeler müdürlüğü personelinden memnun olduğunu belirtti. Personelin başarılı işler yaptığını dile getiren Başkan Kurt, personele çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Bayramlaşma töreninde Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Kemal Azak, TÜM BEL SEN Eskişehir Şube Başkanı Hidayet Konya,  BEM BİR SEN Eskişehir Şube Başkanı Fethullah Özsarı yaptıkları konuşmalarda Başkan Kurt’a işçi ve emekçilere verdiği destek için teşekkür ederek, herkesin bayramını kutladı.