Yemekli toplantı başkan Uğur Tepe ve meclis üyelerinin ev sahipliğinde, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlarının katılımıyla gerçekleşti. 

‘Birlik ve beraberlik’ yemeği Seyitgazi Belediyesine ait Doğal Yaşam Merkezi Santral Park’ta gerçekleşti. Hem personellerin hem de personellerin çocuklarının keyifle vakit geçirebilmeleri için en ince ayrıntısına kadar düşünülen yemekte, çocuklar oyun platformunun tadını çıkartırken, yetişkinler ise türkü dinletisi ile keyifli dakikalar yaşadı. 

Yemek sonrası Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen "Seyitgazi ilçemizi ve Seyitgazilileri çok sevdiğimi özellikle belirtmek isterim. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Güzel ilçemizin daha da güzelleşmesi için bizler de çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Biliyorsunuz, Seyitgazi ilçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümü olan 1 Eylül’de düzenlemesini birlikte gerçekleştirdiğimiz Cumhuriyet Meydanı ve Atatürk Anıtı’nın açılışını gerçekleştirmiştik. İlçemize böylesi güzel bir meydan ve Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün anıtı çok yakıştı. Seyitgazi Belediyemiz ile iş birliği içerisinde güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Belediye Başkanımız Uğur Tepe ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim.” dedi.

"Çok güzel işler yapıyoruz"

Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe "Bugün burada hep beraber olduğumuz için çok mutlu olduğumu sizlere ifade ederek konuşmama başlamak istiyorum. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e, Genel Sekreterimiz Ayşe Ünlüce’ ye, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılarımıza ve Daire Başkanlarımıza bizleri kırmayıp aramızda oldukları için teşekkür ediyorum. Yoğun çalışma zamanlarımızda evde bizlerin nazını çeken ailelerimize özellikle teşekkür ediyorum. Sizlerin desteği ile Seyitgazi’miz için çok güzel işler yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Yol çalışmalarımızdaki, su işlerimizdeki, meydan düzenlemelerimizdeki ve daha birçok işlerimizdeki destekleri için Sayın Başkanım, Hocam Yılmaz Büyükerşen’e sizlerin huzurunda tekrar teşekkür ediyorum. Sevgili çalışma arkadaşlarım, göreve geldiğimizden bu yana ‘Biz büyük bir aileyiz ve birlikte güzeliz, güçlüyüz.’ ilkesiyle hareket ediyoruz. Seyitgazi’mizin Kurtuluşunun 100. Yılında beraberliğimizi ve gücümüzü iliklerime kadar hissettim. Özverili çalışmalarınız için Başkan Yardımcılarımıza, Birim Müdürlerimize ve tüm personelimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Daha güzel organizasyonlarda buluşmak üzere, hepiniz tekrar hoş geldiniz" diye konuştu.