Eskişehirspor’da 26 Mayıs’ta yapılacak seçim öncesi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç öncülüğünde toplantılar devam ediyor.

Eskişehir’de zayıflamak için spora başladı! Türkiye şampiyonu oldu Eskişehir’de zayıflamak için spora başladı! Türkiye şampiyonu oldu

İlk olarak geçtiğimiz hafta Vali Hüseyin Aksoy ile bir araya gelen belediye başkanları, bugün de Eskişehir Ticaret Odası’nda bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantılarda oluşturulacak üst kurul ve yol haritası için fikir alışverişi yapıldı.

Basına kapalı gerçekleşen toplantıya Ünlüce, Kurt ve Ataç’ın yanı sıra, AK Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca ve EsEs’in eski başkanlarından Mesut Hoşcan, Mustafa Akgören, Mehmet Şimşek, Aydın Begiter ve aynı zaman ESO başkan yardımcısı olan Sinan Özeçoğlu, Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Şahbaz, Odunpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Çuhadar da katıldı.

Toplantı sonrasında belediye başkanları yaptıkları kısa açıklamada Eskişehirspor Kulübü Başkanlığı için ortak adaylarının Ulaş Entok olduğunu söylediler. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt 2 Haziran’da gerçekleşecek olan kongrede adaylarının kesinleştiğini ifade etti.