Eskişehir’de esnaf ve sanatkarların her zaman yanında olduklarını ifade eden Bilen, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aykut Hamza Çebi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Melek Ceviz, Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürü Fikret Uysal, Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürü Ahmet Özkan , Emko Sanayi Sitesi Zabıta Karakolu Amiri Mehmet Taş'a ziyaret gerçekleştirdi. Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Bahar Bilen; günün anısına kurum daire başkanları ve müdürlerine çiçek taktim ederek; ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesi olan zabıta teşkilatımız hem halkımız için hem de tüm esnaf ve sanatkar için çok önemli olduğunu yaptıkları uygulama ve denetimlerde vatandaşın esenliği için düzenli bir yaşam alanı hazırlayan belediye zabıtası kentsel yaşama katkı sağlayan önemli bir birim olduğunu belirtti. 

Gününüz kutlu olsun

Bilen, "Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 196. yıl dönümünde başta Eskişehirimizde fedakârca görev yapan tüm zabıta memuru arkadaşlar olmak üzere, ülkemizin her yerinde vatandaşımızın, huzuru, sağlığı ve güvenliği için görevini özverili bir şekilde yerine getiren tüm zabıta personelinin Zabıta Haftası’nı kutluyorum” diye konuştu.

Kurumlar arası iletişim önemli

Zabıta daire başkanları ve kurumları temsilen zabıta müdürleri yapılan bu anlamlı ziyaretten son derece memnuniyet duyduklarını, kurumlar arasında sürekli iletişim içinde olmanın vermiş olduğu güven ile sorunların daha hızlı ve akıcı çözüldügünü belirterek burada belediye başkanlarımızı temsilen kurum müdürleri olarak Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf  Odası başkanına teşekkür ettiklerini belirttiler.