“Tasarlıyoruz, üretiyoruz, uyguluyoruz” sloganıyla 1994 yılında üretime atılan Boran Reklam günümüzde 2 fabrika ve yıllık en az 80.000m² baskı kapasitesiyle reklamcılık sektörünün gözdesi haline gelmiştir. Yüksek teknoloji baskı makineleriyle kaliteli reklam afişlerini sokaklarda görmemizi sağlayan Boran Reklam için en önemli şey kalite ve müşteri memnuniyetidir. 

Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Firmaların bilinirliğini artırmak ve ürünlerini tanıtmak için gerekli olan baskılar çeşitlilik göstermektedir. Boran Reklam şirketi günümüzde pek çok ünlü firmayla beraber çalışarak hem ürünlerini kaliteli bir biçimde basarken hem de reklama ihtiyaç duyan firmaların aranan ismi olmayı başarmıştır. UV Baskı, 3D Lenticular Baskı, Dijital Baskı, Araç Giydirme vs. birçok reklam aracı olan Boran Reklam kullanıcılarına gösterdiği bu hizmetin de karşılığını onlardan olumlu dönüşlerle alıyor.

UV Baskı Nedir?

UV Baskı (Ultraviole Baskı) güneş ışığına dayanıklı olan bir baskı türüdür. Diğer baskı çeşitlerine nazaran su, güneş ışığı vb. etkenlere karşı daha dayanıklıdır. UV baskı sudan etkilenmemekle beraber güneş ışığına karşı daha dayanıklıdır. Baskının ebatı ne kadar büyük olursa olsun kaliteden ödün vermez. Diğer baskılara göre daha uzun ömürlü olan UV Baskının malzemeleri diğer baskılara oranla daha fazladır. Ahşap, cam, metal, PVC, pleksi, foreks, deri ve daha çok fazla malzemeyle UV Baskı yapılabilir. UV Baskının renklerinin solması süresi diğer baskılardan iki kat daha uzun ömürlüdür.

Dijital Baskı Fiyat Aralığı Nedir?

Dijital baskı ise kısaca bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımın folyo, vinil, mesh gibi farklı malzemelerle farklı materyaller üzerine basılmasıyla oluşan bir baskı türüdür. Dijital baskı sektöründe lider firma olan Boran Reklam, dijital baskıyı birçok farklı malzemeden üretmekte olup aynı zamanda UV baskı ile de dijital baskı yapabilmektedir. Son yıllarda UV baskının da öne çıkmasıyla beraber kullanıcıların aklında dijital baskı fiyatları hakkında bazı sorular oluştu. 

Dijital baskı fiyatları kullanılan malzeme ve malzemenin boyutuna bağlı olarak değişmektedir. Eğer kullanıcılar istedikleri boyutta ve malzemede bir dijital baskı satın almak isterse Boran Reklam internet sitesinde verilen numarayı arayıp kendi istedikleri boyutlarda bir dijital baskıya sahip olabilirler.