BRC, “kaliteyi zaman belirler” sloganıyla İtalya’da kurulan ve günümüzde gaz ekipmanları denince ilk akla gelen isimlerden olan bir kuruluştur. 40 yıldan uzun bir süredir gaz sektöründe olan BRC, Avrupa Birliği standartlarında üretilmiş LPG ekipmanlarıyla ve araç sahiplerinin cebini rahatlatan teknolojiyle günümüzde faaliyet göstermektedir. CarrinGO ile ortak olan BRC Merkez Servis’in aranan yedek parçalarda geniş ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı kaliteli servis ve orta maliyetli bir hizmete sahip olmak mümkün. 

Sıralı Sistem LPG Nedir? 

Sıralı Sistem LPG, kısaca açıklamak gerekirse elektronik sıralı enjeksiyonlu araçlara yapılan LPG türüdür. Benzinle hemen hemen aynı performansı gösteren ve konforlu bir kullanımı olan sıralı sistem lpgler, benzinli araçlara göre %20’ye yakın daha fazla tüketmesine rağmen aradaki fiyat farkından dolayı %45-50 arasında bir parasal tasarruf sağlayarak araç sahiplerinin de ceplerini rahatlatmaktadır. 

Olası bir bozulma anında araç sahipleri BRC merkez servisi arayıp randevu alabilir ve Türkiye’nin her yerinde bulunan bir BRC yetkili servisine aracını gösterebilirler. Sıralı sistem LPG taktırılan arabaların sürüş konforu da benzinli araçlarla aynı olmakla beraber aracın içinde herhangi bir arızalanma da göstermemektedir. Normal LPG ile sıralı sistem LPG arasındaki fark ise aracın motorunun enjeksiyonlu olup olmamasına göre değişiklik gösterir. Enjeksiyonlu araçlara sıralı sistem LPG takılırken karbüratörlü araçlara normal sistem LPG takılır. Uygun sıralı sistem LPG fiyatları için BRC servisleriyle iletişime geçebilirsinizç

LPG’nin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Saf bir yakıt olan LPG saf olduğu için motor yağı değişme süresini beklenenden daha uzun hale getirir. Motoru beklenenden daha temiz tutar ve aşınmayı en aza indirir. Sağladığı faydalardan en önemlisi ise fiyat açısından çok uygun olmasıdır. 

LPG Montaj Fiyatları Nedir?

LPG’li araçların günümüzde bu kadar çok kullanılması ve artan benzin fiyatlarından sonra çoğu araç sahiplerinin de LPG’ye geçmeyi düşünmesinin ardından akıllarında LPG montaj fiyatları ile ilgili soru işaretleri oluştu. 

Aracınızın modeli ve markasına göre değişiklik gösterebilen LPG montajlarda haliyle fiyat farkı da oluşabilmektedir. Yapılabilecek en sağlıklı yöntem ise bir BRC Merkez Servisi arayıp gerekli bilgileri verdikten sonra alınan fiyat bilgisidir.