Sevgililer günü, doğum günü, bayramlar, ziyaretler vb. özel günlerde en çok tercih edilen ürünlerden olan çikolatanın özenle üretildiği ve sunulduğu firma arayışında iseniz Butterfly çikolata size yardımcı olacaktır. Firma tarafından kaliteli ve çeşitli seçeneklerde çikolatalar imal edilmekte ve uygun sunumlar için çikolata kutuları üretilmektedir. Ayrıca Butterfly Çikolata, katkı kullanmaksızın doğal çikolata arayışında olanlar için güvenilir bir tercih olmaktadır. Firma sadece madlen çikolata çeşitleri değil sürülebilir çikolata, mochi dondurma, pasta ve kurabiye çeşitleri de üretip müşterilerin hizmetine sunmaktadır.

Firmamız hizmetlerinde sadece İstanbul ile  sınırlı kalmamaktadır. Türkiye’nin bütün ilerine ürünler kargo ile gönderilmektedir. Konuma bağlı olarak 1-3 günü içerisinde teslimat gerçekleştirmektedir. Geniş çeşitleri ile hizmet veren firmamız sadece İstanbul dışındaki illere pasta ve donuk ürünleri gönderememektedir. Bunun dışındaki bütün ürünler kargo ile hazırlanıp gönderilmektedir. 

Butterfly Çikolata Firmasını Çikolata Kutu Modelleri

Özel günlerde yanınızda olan firmamız, birçok kişinin tercihidir. Çikolataların sahip olduğu lezzet ve özel tasarım kutular ile özel zamanlarda güzel bir tercih olarak karşınıza çıkmaktadır. Madlen çikolata kutusu ince ve zarif tasarımlı çikolataları ile ikramların gözdesi haline gelmiştir. Güzel tasarımlarıyla göze hitap ederken özel tatlarıyla da damakta kalıcı tatlar oluşturmaktadır. İsteğinize bağlı olarak 250, 500, 750 gram olarak hazırlanan kutuları beli derecede sıcaklıkta saklamak gerekmektedir.  Bu kutuları nem düşük olduğu 16-20 santigrat derecede muhafaza etmek gerekmektedir. 

Üretilen çikolata kutularının şekli ve tasarımları, özel gününe bağlı olarak değişmektedir. Firmamızın birçok çikolata kutusu tasarımı vardır. Bu tasarımlar zarif ve modern bir yapıya sahiptir. Firmamız tarafından üretilen ürünler arasında doğum günü ve sevgililer gününde en çok tercih edilen model, kalpli çikolata kutusu modelidir. Sevdiklerinizi özel günlerde mutlu etmek için firmamız ürünleri sizin için güzel seçenek olmaktadır. 

İşimizi en kaliteli şekilde yapmaya özen göstermekteyiz. Çikolatanın üretimi, tasarlanması, paketlenmesi ve teslimatına kadar her aşamada özen göstermekteyiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimizden aldığımız güzel geri dönütlerden dolayı mutluluk duymakta ve işimizi her zaman en iyi şekilde yapmaya özen göstermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilir ve güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.